İstanbulKüçükçekmeceNetwork

Kokoreççi Tekin Usta, Küçükçekmece, İstanbul

Küçükçekmece’de popüler bir kokoreç büfesi olarak başlayan ve zamanla büyük bir kokoreç restoranına dönüşen Kokoreççi Tekin Usta‘ya hafta sonları gidecek olursanız akşam saatlerinde önünde sıranın eksik olmadığını siz de göreceksiniz.

Kokoreçlerin çeşitliliğine oldukça önem verdikleri, menülerinin zenginliğinden anlaşılıyor. Kokoreçlerinizi ister İzmir, ister İstanbul usülü, ister ekmek arası, ister dürüm, ister boru tipi, ister sek halde tabakta, isterseniz de porsiyon olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da her yerde olmayan yine İzmir usulü “Atom” kokoreç de Kokoreççi Tekin Usta’da mevcut.

Not: Ben Küçükçekmece’ye kadar gidemem diyen İstanbullular içinse evde pişirmeniz için soğuk hava zincirini kırmadan paket servis imkanları da mevcut. Kokoreççi Tekin Usta İstanbul’da, İzmir’e gitmeden İzmir usulü kokoreç sunabilen İstanbul’un en iddialı ve en iyi kokoreççileri arasında.

Bizi bilenler bilir, İzmir usülü iri kıyım kokoreçi çok severiz, genelde de içi alınmış üç çeyrek kokoreç ile de kokoreç sevgimizi taam eyleriz.

Eğer ciddi kokoreç sevginiz varsa ve İstanbul’da doğru kokoreçi arıyorsanız Kokoreççi Tekin Usta tavsiyemizdir.

Ayrıca midye dolma isteyene midye dolma da var.

Gidenlere şimdiden afiyet olsun.

Kokoreççi Tekin Usta
Adres:
Yeşilova, Reyhan Cd. No:84/A, 34295 Küçükçekmece/İstanbul
Tel: (0212) 592 01 44
Fiyat: ₺


2 thoughts on “Kokoreççi Tekin Usta, Küçükçekmece, İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir