Küçük Gurme 6. Bölüm: Çiftehavuzlar Ekspress İnegöl Köftecisi İnegöl Köfte Tadım -Video-

Arkadaşlar adam evet küçük ve biliyor! Kadıköy’ün meşhur köftecisi Ekspress İnegöl Köftecisi‘nin şubesi olan Çiftehavuzlar’da İnegöl Köftesi için “Sulu” dedi ve en “Benim!” diyen gurmeye taş çıkartacak yorumlar yaptı.

Hadi onu da bırakın! Köfteleri şişe kendi elleriyle geçirdi ve derin gözlemleri ile bizleri aydınlattı. Bir de köftenin yanına “En iyi turşu gider!” dedi. Haydi arkadaşlar “Piyazlar çöpe!” :)

Küçük Gurme Ekspress İnegöl Köftecisi Çiftehavuzlar şubesinde 6.Bölümü ile son sürat devam ediyor…


Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

2 thoughts on “Küçük Gurme 6. Bölüm: Çiftehavuzlar Ekspress İnegöl Köftecisi İnegöl Köfte Tadım -Video-

 • 06 Mart 2015 tarihinde, saat 18:01
  Permalink

  sondaki garip ötesi yorum nedir ya! “mangal bilmeyen erkek mi olur! mangal bileceksin, kızlara mangal yapacaksın!?!?” pardon?
  o masum çocuğu hemen oradan uzaklaştırası geliyor insanın…

  Yanıtla
 • 06 Mart 2015 tarihinde, saat 22:38
  Permalink

  aynısını düşünüyodum ben de..ne lümpen laubalilik hakkaten..çıkar çükünü gösterle aynı kulvarda bir cehalet..ama küçük gurme şahane gece gece inegöl çekti canım:)

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir