Küçük GurmeVideo

Küçük Gurme 6. Bölüm: Çiftehavuzlar Ekspress İnegöl Köftecisi İnegöl Köfte Tadım -Video-

Arkadaşlar adam evet küçük ve biliyor! Kadıköy’ün meşhur köftecisi Ekspress İnegöl Köftecisi‘nin şubesi olan Çiftehavuzlar’da İnegöl Köftesi için “Sulu” dedi ve en “Benim!” diyen gurmeye taş çıkartacak yorumlar yaptı.

Hadi onu da bırakın! Köfteleri şişe kendi elleriyle geçirdi ve derin gözlemleri ile bizleri aydınlattı. Bir de köftenin yanına “En iyi turşu gider!” dedi. Haydi arkadaşlar “Piyazlar çöpe!” :)

Küçük Gurme Ekspress İnegöl Köftecisi Çiftehavuzlar şubesinde 6.Bölümü ile son sürat devam ediyor…


Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

2 thoughts on “Küçük Gurme 6. Bölüm: Çiftehavuzlar Ekspress İnegöl Köftecisi İnegöl Köfte Tadım -Video-

 • linus

  sondaki garip ötesi yorum nedir ya! “mangal bilmeyen erkek mi olur! mangal bileceksin, kızlara mangal yapacaksın!?!?” pardon?
  o masum çocuğu hemen oradan uzaklaştırası geliyor insanın…

  Yanıtla
 • serin

  aynısını düşünüyodum ben de..ne lümpen laubalilik hakkaten..çıkar çükünü gösterle aynı kulvarda bir cehalet..ama küçük gurme şahane gece gece inegöl çekti canım:)

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir