Midye DolmaSilivriVideo

Midyeci Eşref ve Midye Dolma – Kutsal Yeme İçme Rehberi -Video-

Yaz geldi ve yeni denemelere başladık. Bu sefer aldım kendime en dandiğinden bir selfie-stick ve Silivri’de başladım en sevdiğim yerler ve ustalarıyla/sahipleriyle sohbete… İlk denememi benim için önemli yeri olan Midyeci Eşref’le yaptım.

İstanbul’da Midye Dolma yediğimiz tek adam Midyeci Eşref. Başka da yerde yemeyiz. Ege’de başka bir çok yerde daha yedik ama onun midye dolmaları bir başkadır. Bizi takip edenler daha önce onun hakkında yazdığımızı bilirler. (Bkz. İstanbul’da Midye Dolma Nerede Yenir?)

Umarım yeni programı beğenirsiniz :o) Yorumlarınızı bekliyorum. Talep olursa devamı da gelir…Henüz pilot çekimlerdeyiz yani anlayacağınız.

Bu arada Youtube kanalımıza sürekli iştah açıcı ve öğretici video içerikleri giriyoruz. Abone olmayı unutmayın!

Harbiyiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede Ne Yenir 1” kitabımı da satın almayı düşünebilirsiniz :)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir