Midyeci Eşref ve Midye Dolma – Kutsal Yeme İçme Rehberi -Video-

Yaz geldi ve yeni denemelere başladık. Bu sefer aldım kendime en dandiğinden bir selfie-stick ve Silivri’de başladım en sevdiğim yerler ve ustalarıyla/sahipleriyle sohbete… İlk denememi benim için önemli yeri olan Midyeci Eşref’le yaptım.

İstanbul’da Midye Dolma yediğimiz tek adam Midyeci Eşref. Başka da yerde yemeyiz. Ege’de başka bir çok yerde daha yedik ama onun midye dolmaları bir başkadır. Bizi takip edenler daha önce onun hakkında yazdığımızı bilirler. (Bkz. İstanbul’da Midye Dolma Nerede Yenir?)

Umarım yeni programı beğenirsiniz :o) Yorumlarınızı bekliyorum. Talep olursa devamı da gelir…Henüz pilot çekimlerdeyiz yani anlayacağınız.

Bu arada Youtube kanalımıza sürekli iştah açıcı ve öğretici video içerikleri giriyoruz. Abone olmayı unutmayın!

Harbiyiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede Ne Yenir 1” kitabımı da satın almayı düşünebilirsiniz :)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir