Ortaköy-Kuruçeşme’nin En İyi 7 Kahvaltı Mekanı – 2016

Dışarıda kahvaltı yapma kültürü dur durak bilmeden yayılmaya devam ediyor. Artık neredeyse büyükşehirlerde insanlar evde kahvaltı yapmaz oldu. Hali hazırda Anadolu yakası kahvaltıcıları ve Avrupa yakası kahvaltıcıları listesimiz de mevcut. Ama koskoca kahvaltı kültürümüze sadece bunlar yetmez dedik.

İstanbul’da deniz manzarası eşliğinde şöyle güzel bir pazar kahvaltısı yapıp haftanın yorgunluğunu atsak diyenlere özel yepyeni bir liste ile karşınızdayız! İşte Ortaköy – Kuruçeşme civarının en iyi 7 kahvaltı mekanı. Haydi afiyet olsun!

[wdi_feed id=”1″]

Ha unutmadan muhtemelen kahvaltıcılardan çıkışta bir de Üçüncü Dalga Kahveci‘ye uğramak istersiniz.

Mutlu haftasonları herkese…

4- Ortaköy Kahvesi

Picture 4 of 7

Çeşit çeşit kahvaltıları gönlünüzü fethedecek cinsten. Günün her saatinde kahvaltıyı taptaze ürünlerle yapabileceğiniz; sakin, huzur dolu bir mekan. Ortaköy’ün içinde şahane bir mazaraya sahip olan mekanın Menengiç Kahvesi de pek bir meşhur. Tek eksiği servisi biraz ağır olması, nedeni yorucu merdivenleri midir artık bilmemiyoruz. / Adres: Ortaköy Mahallesi, Mecidiye Köprüsü Sokak, No 11, Beşiktaş, İstanbul - Telefon: +90 (212) 258 75 38

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir