Etkinlikler

Sushi Night with a Most Unusual Gin Etkinliği Enfes Geçti! – (Kaen Sushi, İstanbul)

Geçtiğimiz Çarşamba (29 Ocak 2020) Hendrick’s Gin ile birlikte Kaen Sushi’de düzenlediğimiz gece kelimenin tam anlamıyla unutulmaz bir ziyafete dönüştü.

“Sushi Night with A Most Unusual Gin” adı altında gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz tam katılımla gerçekleşti ve herkesin tahminlerinin de üstünde “Unusual” bir gece oldu.

Çok da anlatabileceğimiz bir şey yok aslında; aşağıdaki fotoğraflar gecemize dair detayları en güzel şekilde özetliyor.

Daha önce bir araya gelemediğimiz takipçilerimizle, yeni tanıştığımız sıradışı kişilerle olağanüstü ve unutulmaz bir geceye imza attık. Sushi ve Hendrick’s kokteyllerine fazlasıyla doyduk.

Yoğun ilgi gören ve devamı sorulan bu etkinliklerimizi ilerleyen zamanlarda tekrarlayacağız. Yaklaşan etkinliklerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler e-bültenimize üye olabilir veya bize e-mail: [email protected]’dan ulaşabilirler. Aynı zamanda Instagram hesabımızı da takip etmeyi unutmayın tabii. 

Ayrıca kurum veya kuruluşlara özel tasarlayabileceğimiz butik etkinliklerimizle ilgili de bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sonraki etkinliklerimizde birlikte olmak dileğiyle…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir