En İyilerLİSTELER

Türkiye’deki En İyi 7 Tavuk Dünyası Şubesi

Tavuk Dünyası son senelerin en hızlı büyüyen franchise markalarından birisi. Nedenini tahmin etmek zor değil. Türk damağına uyan bol çeşitli menüleri ve büyük porsiyonları var. Hadi gelin bu lezzetleri tadabileceğiniz ve en yüksek değerlendirme puanlarına sahip en iyi Tavuk Dünyası şubelerine bakalım.

1. Tavuk Dünyası, Capacity AVM, İstanbul

Hızlı bir servisi var. Bu hız AVM şubesi olduğu için önemli. Menüler zaten oldukça lezzetli. Hijyen kurallarına da dikkat edilmiş. Sirkülasyonun çok olduğu yerde temizliği dikkate almaları, müşterileri memnun etmiş durumda. Vay be!

ADRES: Zeytinlik, Fişekhane Cd. No:7, 34140 Bakırköy/İstanbul

2. Tavuk Dünyası, Lara Cadde, Antalya

Tavuk dünyası menüleri doyurucu olmasıyla dikkat çekiyor. Domates çorbası iyi bir başlangıç olabilir. Şube temiz ve nezih. Çalışanlar oldukça ilgili. Tavuk Dünyası Kekiklim burada da favorilerden.

ADRES: Şirinyalı, İsmet Gökşen Cd. No:5, 07160 Muratpaşa/Antalya

3. Tavuk Dünyası, Çanakkale Cadde

Çanakkale cadde şubesi Cumhuriyet bulvarında yer alıyor. Yoğun bir cadde olduğu için yaya olarak gitmek daha mantıklı. Servis elemanları güleryüzlü. Servis sıcak geliyor.

ADRES: Kemalpaşa, Cumhuriyet Blv. No:29, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale

4. Tavuk Dünyası Konyaaltı, Antalya

Şube tam köşede yer alıyor. Konumu ve binanın müstakil olmasıyla mekâna girerken oluşan his çok güzel. Porsiyonlar gayet büyük. Çizgisini bozmayan bir mekan…

ADRES: Altınkum, Belediye Cd. No:134, 07070 Konyaaltı/Antalya

5. Tavuk Dünyası Korupark, Bursa

Servis gayet kaliteli. Güzel ve ferah bir mekân. Ürünlerin lezzeti belli bir çıtada. Cheddar’lı Patates Topları ile Chili Lokumu benim favori ikilim.

ADRES: Emek Adnan Menderes, Mh. Sanayi Cd No:2, 16180 Osmangazi/Bursa

6. Tavuk Dünyası Girne Bulvarı, İzmir

Bir kere servisi çok hızlı. İlgi alaka gayet yerinde. İzban durağına çok yakın olması nedeniyle bazı saatlerde yoğun olabiliyor. Ancak yeterli personel ile bu yoğunluğu bertaraf etmişler.

ADRES: Goncalar, Girne Blv No:177/A, 35560 Karşıyaka/İzmir

7. Tavuk Dünyası Ayvalık, Balıkesir

Lezzeti kadar manzarası da harika. Yemeğinizi yerken gün batımı izleyebilir ve Şefin Tabağı’nın tadına varabilirsiniz. Yemekten sonra fırında sütlaç mutlaka tavsiye ediyorum.

ADRES: Ali Çetinkaya, Kırlangıç Sk. No:7, 10400 Ayvalık/Balıkesir

tavuk dünyası kekiklim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir