En İyilerLİSTELER

2019’da Harbi Yiyorum YouTube Kanalımızda En Çok İzlenen 7 Video

2019’da en çok izlenen Instagram video listesini yaptık şimdi sırada Harbi Yiyorum YouTube kanalımızda son bir yılda en çok izlenen videolarımızın listesi var.

Videoların hepsi 2019 yılında yüklenmedi ama hepsi bu yılda top yaptılar. Bütün videolarımız bizim bebeklerimiz ama biz en çok izlenen ilk 7 videoyu seçtik.

Harbi Yiyorum okuyucusu olup da YouTube kanalımızı takip etmeyenler, sözümüz size :) hemen şuraya bir link bırakıyoruz. https://goo.gl/FXp6PR

Keyifli seyirler.

7 Numara – İLİKLİ KELLE PAÇA ÇORBASI – Paçacı Hüsnü – Bursa

İliğin löp diye tabağa konduğu bir mekan Paçacı Hüsnü. Gece saatlerinde izleyenlerin baya hayıflandığı bir video oldu ama yapacak bir şey yoktu :) Görüntü ortada.

İlikli kelle paça çorbası listemize 7. sıradan giriyor…

6 Numara – ARABALI TANTUNİCİ ARİF ABİ – Adıyaman

Müziği hakkında en çok etkileşim aldığımız video. Tantunici Dracula diyen de oldu, Harry Potter bu tantuniyi çok sevdi diyen de oldu, klise müziği de dendi. Biz sedece müzikte Bach tercik etmiştik halbuki :)

Arif Abi, tantunisi ile listemize 6. sıradan giriyor…

5 Numara – Katmerci Zekeriya Usta – Antep

Antep’in en meşhur ve en iyi katmercisi Zekeriya Usta. Antep‘e gidenlerin kahvaltıda 3 tercihi oluyor. Ya beyran, ya ciğer şiş, ya da katmer.

Bir Antep ziyaretimizde Katmerci Zekeriya Usta’nın üretim yerine girip videoya çekmiştik. Bu videomuz da çok izlenen videolar arasında.

Katmerci Zekeriya Usta listeye 5. sıradan giriyor…

4 Numara – CAĞ KEBAP HAZIRLANIŞI – İzmir

Kebap ve döner seven bir millet olarak Cağ Kebabı’nı da oldukça seviyoruz. Sevmesine seviyoruz ama aynı zamanda yediğimiz döner ve kebapların nasıl yapıldığını da merak ediyoruz. Bu video tam da o merakı gidermelik bir çalışma oldu. Cağ kebabı yapmak için hayvanın hangi bölgesinden et hazırlanıyor, o etler nasıl hazır hale getiriliyor daha sonra nasıl şişe geçiriliyor ve pişiriliyor? Bu soruların hepsine cevap veren bir video olmuştu.

Cağ Kebap nasıl yapılır videosu listemize 4. sıradan giriyor…

3 Numara – BESNİ TAVA YAPILIŞI – Adıyaman

En çok izlenen videolarımızdan biri yine Adıyaman’dan. Besni tava yapılışı aslında oldukça ritmik bir iş. Bolca sebze küp küp doğranıyor ve doğrama sırasında da bir ritm ortaya çıkıyor. Bu videomuzda da müziğe oldukça yorum aldık :) Aslında oldukça basit bir sebebi vardı, ritm. Ritme uygun bir müzik seçtik. Sonuç olarak da milyonlarca izlenme aldık.

Besni tava yapılışı listemize 3. sıradan giriyor…

2 Numara – SOSİSLİ KAFASI – İstanbul

Yarışa sonradan katılıp da görüntülenmede diğerlerini geçen bir video sosisli kafası. Videonun bu kadar izlenmesini yorumları okuyunca anladık :D Benzetme sanatında Freud’cu yorumlarla karşılaştık bolca. Eriyen kaşar da bu yorumların tacı haline geldi anlaşılan. Sonuç olarak en international ve en ergen ağırlıklı izleyicinin olduğu videomuz haline geldi.

Sosisli kafası listemize 2. sıradan giriyor…

1 Numara – Karadeniz Döner – Asım Usta – İstanbul

Vee geldik 1 numaraya. 2019 yılında Harbi Yiyorum YouTube kanalımızda en çok izlenen videomuz… İstanbul’un En iyi Dönercisi…

Başka söze gerek yok bizce, Asım Usta’yı bilen bilir ki bundandır önünde bitmeyen kuyruğu. Sevmeyeni de var ama seveni çok çok daha fazla.

Asım Usta listemize 1. sıradan giriyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir