7 Ücretsiz (Düzenlenebilir) Kasap Et Kesim Grafik Tablosu -İllüstrasyon-

Son zamanlarda malum Steakhouse‘lar mantar gibi bitmeye başlayınca, kasaplık adetinden gelme duvara asılan “Bir Dananın Anatmoisi” yani döşü, bonfilesi, antirikotu v.b.’ni gösteren görseller de tekrar trend kazandı.

Lakin “Dananın anatomisi popüler de, tavuğun ki neden değil?” diye sormadan edemiyoruz kendimize. Efendim bir kanatçıda hiç tavuğun anatomik tablosunu görüyor musunuz mesela? Ya da bir koyunun? İşte siz din, dil, ırk ve çağ gözetmeden editlenebilir (vektör halde) çıktısı alınıp duvara, iş yerine, taksiye asılabilir kasap et grafik tablosu. 

Dosya Adobe Illustrator’dür. (Yani kocaman) Bu dosyayı bir baskı merkezindeki grafikere götürün, istediğiniz hayvanı seçin, üzerindeki yazıları isterseniz Türkçeye çevirin sonra da dilediğiniz gibi bastırın. İsterseniz tuvale baskı yaptırıp kalın tahta çerçevesiyle tablo gibi duvarınıza bile asabilirsiniz. Tercih sizin!

Hadi hayırlı olsun.

Ücretsiz vektör dosyayı indirmek için burayı tıklayın!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir