Anadolu Yakası’nın En İyi 7 Kahvaltıcısı

Anadolu Yakasındaki En İyi Kahvaltıcılar

Kahvaltı deyince akan sular duruyor, malum. Avrupa Yakası listelenir de, kendi yakamız eksik kalır mı, kalmaz elbet. Gezdik, sorduk, soruşturduk. Bu listeleri güncel tutmak önemli, hal böyle olunca en geçer notu ve doğru içeriği aramaya çıktık. Güzel de oldu hani!

En güzel kahvaltı nerede yapılır diye bu sefer Anadolu Yakası’nın ”EN İYİ 7” kahvaltı mekanını derledik. Bize sorarsanız yine de en güzel kahvaltı, evde sevdiklerinizle yapılandır :) Afiyet olsun!


Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

1-Beyaz Fırın- Erenköy

Picture 1 of 7

Bir Anadolu Yakası Klasiği. Şimdilerde Akasya AVM'de yeni şube açsalar da, Erenköy'deki sessiz, sakin sokaktaki kahvaltı keyfi paha biçilemez. Çocuk parkı da cabası. | Adres: Bağdat Cad. Yener sok. No: 2/1 Kadıköy-İstanbul - Tel: (0216) 360 9090

 

 

10 Yorum . Siz de yorum bırakarak bu yazıyı zenginleştirin.

 1. Gamze 09 Şubat 2015 at 14:24 - Reply

  Ataşehir Lucina’na da henüz kahvaltı yapılmamış demek ki :) Anadolu yakasında kahvaltı konusunda ilk 5 i zorlar en kısa zamanda kahvaltı programınıza eklemenizi tavsiye ederim.

 2. Güney Yilmaz 28 Mayıs 2015 at 11:08 - Reply

  Bence kimsenin bilmediği bi yer var maltepe gülsuyunda kime sorsanız Söyler ANADOLU GÖZLEME. Hayatımda yediğim en guzel kahvaltı ve en guzel Gözleme.. Not; gülsuyu PTT karşisiz

 3. mtiske 07 Temmuz 2016 at 10:20 - Reply

  Siz bağdat caddesinin kahvaltı yerlerini yazmışsınız
  Reklam kokan hareketler bunlar
  Bir zahmet kazık fiyatları da yazsaydınız ya..

  • Salih Seckin Sevinc 07 Temmuz 2016 at 19:24 - Reply

   Güzel kardeşim reklam koksa ne olacak, kokmasa ne olacak. Ah benim güzel vatandaşım Açın buradaki mekanlara telefon bakalım; Harbiyiyorum.com’da şu şu listedesiniz reklam mı verdiniz diye bir sor bakalım önce. Boklamak en kolayı. Buradaki mekanları biz oturup bir güzel derledik. Emek harcadık. Bir tane blog açıp siz de buna benzer bir çalışma yapabilirsiniz. Sizin listenizi de görürüz. İnsanlar faydalanır. Ne güzel olur… Ama epey emek gerektiriyor. Bizden söylemesi…

 4. Orhan 08 Temmuz 2016 at 10:01 - Reply

  Üsküdar da Şazeli. Nefis Van kahvaltısı var.Bir de Mest kafe; inanılmaz bir manzarası var.

 5. Cem Ercan Şahin 23 Şubat 2017 at 04:43 - Reply

  Merhaba arkadaşlar… Herkesin bir kahvaltı önerisi var :)) ben de size Maltepe Sahil de bir mekan önerebilirim. Şelale cafe & restaurant grup veya dostlarınızla gidip keyifle serpme kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Zengin kahvaltı menüsü , uygun fiyatı, sigaralı sigarasız alanları, çocuk bahçesi, geniş bahçesi ile size ve çocuklarınızı ayrı bir rahatlıkla kahvaltı yapma seçeneği sunuyor. Menüsü çok zengin olmasının yanında beğendiğiniz seçeneği ekstra ücretsiz isteyebilir. İkramı olan melemen, omlet ve sınırsız çay eşliğinde doyumsuz kahvaltınızı edebilirsiniz. Şimdiden Afiyet olsun…

 6. sehyuc 17 Nisan 2017 at 14:55 - Reply

  Göztepe deki Çanak Kebap , kahvaltının hakkını veriyor.

 7. Birgül 10 Haziran 2017 at 07:36 - Reply

  Günaydın,
  Bursa’dan buraya akraba ziyaretine geldik. Bu sabah erken uyanınca bir araştırma yapayım dedim ve bu sitenize denk geldim.
  Şimdi bu mekanlardan birine karar vereceğim. Bu gibi sitelerin daha bir güncellenmesini ve mümkünse fiyat listesini de eklemenizi rica ediyorum.
  Teşekkürler

 8. Murat 29 Haziran 2017 at 09:12 - Reply

  herşey güzel yerinde ama her nedense fiyatları yazılmamış, parası bol oldukatdan sonra istediğin her yerde kahvaltı süper olur.
  Bizim için Önemli olan hem ekonomik hemde kaliteyi bir arada müşterisine sunmaktdır.

Yorum Yazın