AnkaraDiğer ListelerGenel Yemekler

Ankara’da Çin Yemeği Yiyebileceğiniz Restaurantlar

Çin mutfağı, kendine özgü pişirme teknikleri, lezzetleri ve servis şekilleriyle Dünyaca yaygınlaşmış ve geniş hayran kitlesine sahip mutfaklardan biri… Hal böyle olunca Çin restaurantları da ülkemizde rağbet gören ve hızla yaygınlaşan mekanlardan olmaya devam ediyor.

Çin mantısı, sushi, noodle, tofu ve erişteleri Çin mutfağının en sevilen lezzetlerinden… Müdavimleri olduğu gibi önyargılı yaklaşanları da yok değil. Ama bu lezzetlerin bağımlılık yaptığını söyleyenler de var.

Tüm büyük şehirler gibi Ankara’da da Çin restaurantları ilgi görüyor. Biz de Çin yemeği seven Ankaralılar ve yolu Ankara’dan geçenler için Ankara’da bulunan Çin restaurantlarını araştırdık. Buyrun bakalım Çin yemeği sevenlere güncel restoran listesi

1- Quick China, Çankaya

Picture 1 of 8

Adres: Park Caddesi, No 15/3, Çankaya, Ankara | Telefon: 0312 241 14 14 | Mekanın bu şube haricinde Ankara'da 3 farklı şubesi daha vardır.

Foto: Foursquare


One thought on “Ankara’da Çin Yemeği Yiyebileceğiniz Restaurantlar

  • Ahmet Faruk Gülenc

    Ankara da sadece quick chine varsa o zaman o zaman derim ki ;Ya Ankaralılar swiss otel yada hilton dragon da cin yemeği yememişler yada yurt dışında cin mutfağı ile karsilasmamislar derim !üzgünüm şimdi sırada diğer cin restoranları var deneyecegimiz.usta maharetli ise mekanın ve atmosferin önemi yok :-) bize lezzet sonra hizmet sonrada guleryuz lazım mekan en sonki is

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir