Diğer Listeler

Apple Kullanıcıları için En iyi 7 Yemek Oyunu

Apple Kullanıcıları için En iyi 7 Yemek Oyunu

Günümüzde oyunlar, sadece çocuklar için değil tüm yaştan insanlar için bir eğlence kaynağı. Gün geçtikçe gelişen teknoloji ile birlikte internette ve telefonunuzdaki mağazalarda oyun sayısı kat ve kat artıyor. Hal böyle olunca da büyük bir zevkle indirdiğiniz oyun sizi hayal kırıklığına uğratıyor.

Konu yemek yapmak gibi eğlenceli bir iş olunca, piyasada çeşit çeşit yemek oyununa rastlıyoruz. Kimisi restoran yönetimiyle ilgili, kimisi mutfak kısmıyla. Bizler de sizler için Apple cihazınıza indirebileceğiniz en iyi 7 yemek oyununu listeledik. Şimdiden iyi eğlenceler!

1- Kebab World

Görselden anlaşılacağı üzere Türk yapımı bir oyundur kendisi. “Hammurabi Games” imzalı lezzetli ve eğlenceli bir oyun.As bayrakları as as as diyoruz. Görselleri kaliteli, oyun sizi sıkmıyor. Şahsen ben 2 gündür bu oyuna adapte olmuş durumdayım, restoran açayım diyorum. İnegöl köfteler, tavuk şişler, pideler yapıyorsunuz.

2- Cooking Fever

Sosisli-hamburger satarak başladığınız işinizi git gide geliştiriyorsunuz. Aman dikkat, etler yanmasın. Paranızı da çok harcamamaya dikkat edin, sonra baştan para uğruna oynamak zorunda kalıyorsunuz.

 

3- Fruit Ninja

Bu efsaneyi unutan var mı? Her ne kadar yemek pişirme ya da restoran üzerine olmasa da meyve kesme ilhamımız bu oyundan geliyor. Bir zamanların efsanesi olan bu oyun, şimdilerde popülerliğini yitirse de kalbi yerimizde apayrı. Nusret bile bana kalırsa bu oyunu baz aldı. Yoksa insanın aklına bıçaklarla havada bir şeyler kesmek nasıl gelir? Buyurunuz bol kesip biçmeli Fruit Ninja!

4- Star Chef

Bu oyunda hem menünüzü geliştiriyor, hem de restoran zinciri kuruyorsunuz. Oyunda tüm dünya mutfağı mevcut. Görselleri ve çeşitliliği güzel. Ancak istediğiniz konuma gelmeniz biraz zaman alabiliyor.

5- Restaurant Dash

Ünlü şef Gordon Ramsay’in sizlere öncü olduğu oyunudur. Restoranınızı geliştirebilir, online olarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Size “What are you?” derse şaşırmayın, “An idiot sandwich.” diyip geçin.

6- Food Street

Hayallerinizdeki restoranı dayayıp döşeyin. Lezzetli yemekler yapın. Ekip biçiyorsunuz, onlarla yemek yapıyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve geniş kapsamlı bir oyun.

7- Cooking Mama

Aşçı annemiz kendi elleriyle, daha doğrusu sizin ellerinizle, güzel güzel yemekler yapıyor. Doğraması, pişirmesi, fırınlaması tamamen size ait. Ardından restoranında satıp para kazanabiliyor. Çok eğlenceli bir oyun.

Şimdiden lezzetli ve eğlenceli oyunlar dileriz!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir