Diğer ListelerFatihGenel Yemekler

Armada’nın Sokak Lezzetleri Konseptine Bayıldık! Belki Siz de Bayılabilirsiniz Diye Yazıyoruz.

Geçtiğimiz hafta Armada Teras‘ta yakamozu arkamıza, Sultanahmet Camii’nin gölgesini önümüze alıp İncesaz konseri dinlemeye gittik. Konser öncesinde karnımızı doyurmak için “Sokak Lezzetleri” konseptini bizlere sunan Armada Otel‘e bu yaptıkları işten ötürü hem büyük saygı duyduk, hem de bir kez daha can-ı gönülden tebrik ettik.

Çok beğendiğimiz konseptten bazı seçme kareleri aşağıda bulabilirsiniz. Not: Gecenin sonunda terbiyeli İşkembe Çorbamızı da özel çorba standında sundular.

***Fotoğrafların üzerine tıklayarak ilerleyin!

Zeytinyağlı Dolma

armada-sokak-lezzetleri-konsepti-harbiyiyorum004

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir