Balıkesir Kuzu Kokoreçi Hakkında Her Şey – Erdal Aslanboğa Anlatıyor – Video-

Balıkesir Kuzu Kokoreç denilince akla ilk onun ismi geliyor: Erdal Aslanboğa. Çocukluğundan bu yana Balıkesir mezbahalarından tutun da kokoreç sarıma kadar, kokoreç üretiminin birçok ayağında çalışmış bir usta kendisi.

Balıkesir’de Aslanboğa Kokoreç markasının da sahibi. Salih Seçkin Sevinç kendisiyle Balıkesir Süt Kuzu Kokoreçleri hakkında ve iyi kokoreç hakkında detaylı bir röportaj gerçekleştirdi. Gelin doğru kokoreçin ve kokoreç yapmanın inceliklerini Erdal Aslanboğa’dan izleyelim. Kokoreç dünyasındaki yenilikleri ve inovasyonları görelim.

(En yeni yemek videolarına ulaşmak için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir