Video

Balıkesir Kuzu Kokoreçi Hakkında Her Şey – Erdal Aslanboğa Anlatıyor – Video-

Balıkesir Kuzu Kokoreç denilince akla ilk onun ismi geliyor: Erdal Aslanboğa. Çocukluğundan bu yana Balıkesir mezbahalarından tutun da kokoreç sarıma kadar, kokoreç üretiminin birçok ayağında çalışmış bir usta kendisi.

Balıkesir’de Aslanboğa Kokoreç markasının da sahibi. Salih Seçkin Sevinç kendisiyle Balıkesir Süt Kuzu Kokoreçleri hakkında ve iyi kokoreç hakkında detaylı bir röportaj gerçekleştirdi. Gelin doğru kokoreçin ve kokoreç yapmanın inceliklerini Erdal Aslanboğa’dan izleyelim. Kokoreç dünyasındaki yenilikleri ve inovasyonları görelim.

(En yeni yemek videolarına ulaşmak için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir