Gurme Haber

BİM 9 Haziran Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu – Neler Var Neler!

BİM 9 Haziran aktüel gurme ürünler kataloğunda neler var neler!

Gelin hep birlikte inceleyelim.

İlk dikkatimizi çeken ürün Hindistan Cevizi Sütlü İçecek. %49 oranında hindistan cevizi sütü içerir diyor, diğer %51’inde neler var içeriğine bakmak lazım tabi. Şeker içermez diyor ama tatlandırıcı içerebilir. İçeriğine bakarak alıp denenebilir. Hindistan cevizi severler bu hafta BİM’e uğramak için bir nedeniniz var.

İkinci olarak dikkatimizi çeken diğer bir ürün vitaminler. Kapsül halinde Multivitamin ve multimineral, D vitamini ve çörek otu yağı gelecekmiş. Fiyatlarını eczaneler ile karşılaştırıp alabilirsiniz ama yine de bu tarz vitaminleri eczanelerden almanızı tavsiye ederiz.

Antioksidan meyve suyu geliyormuş bu hafta. Korona sürecinde evde yemek yapma işini abartanlar ve şimdi yediğine içtiğine dikkat etmek isteyenler bu ürünü sevebilir. Lakin yine de içeriğine bakmak lazım. Kaş yapalım derken göz çıkartmamalı.

Ballı hardal sosun müdavimleri bu habere sevinecek. Ballı hardallı mısır cipsi 9 Haziran’da BİM’e geliyor.

Dikkatimizi çeken bir diğer ürün de Hot Chili Soslu Fıstık ve Barbekü Soslu Mısır. Fıstık ve soslu mısır tek pakette karışık olarak mı satılıyor yoksa ayrı ayrı paketlerde mi çözemedik. Aynı paketteyse lezzetler birbirine karışır mı ondan da emin olamadık.

Yeni gelen diğer ürünleri de katalogdan inceleyebilirsiniz. Buradaki ürünlerden alıp denedikleriniz varsa yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

*Yayına giren videolarımızdan haberdar olmak için Harbi Yiyorum Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir