İstanbulKadıköyNetwork

Bluebells Bakery, Göztepe, Kadıköy

Göztepe ile Caddebostan arasında ara sokakta kalan butik ve sevimli bir çikolata/pasta imalatçısı, cafe. Yıllarca Hilton ve Divan’da pasta şefi olarak çalışan Burak Bey’in eşi ile birlikte açtığı mekanda makaronlar, pralinler ve kruvasanlar çok başarılı.

Ayrıca mekanda veganlar ve sağlıklı beslenmeyi göz önünde bulunduranlar için orman meyveli ve mango/muzlu “Smoothie Bowl” lar her yerde karşınıza çıkmayacak sunumu ile renkli seçenekler arasında.

Mutlaka çikolata kahve ikilisi için gidin ya da çift katlı profiterollerini deneyin.

Not: Özel günler için pasta siparişi kabul ediyorlar.

Bluebells Bakery, Göztepe
Fiyat: ₺₺
Adres: Göztepe, Prof. Mustafa Reşit Belgesay Sk. No:13, 34728 Kadıköy/İstanbul
Tel: +902163566263

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

2 thoughts on “Bluebells Bakery, Göztepe, Kadıköy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir