Burger Festivali Sonrası En Favori 5 Burgercimizi Açıklıyoruz!

İstanbul’da Harbiyiyorum’un En Favori 5 Burgercisi

Instagram hesabımızı takip ediyorsanız biliyorsunuzdur; Burger Festivali süresince 1 hafta boyunca İstanbul’daki festival katılımcısı burgercileri gezmiş ve hepsinin festivale özel burgerlerini tatmıştık. Bir de festival sonrası en favori burgercileri açıklayacağımızı iletmiştik.

Festival süresince toplam 12 adet şehrin önde gelen burgercilerini gezdik ve aklımızda en çok kalan; bize en çok hitap eden 5 burgerciyi aşağıda açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

Son 5 yılda sayısı gittikçe artan burgercilerde en büyük eksiliğin ürün farklılaştıramama olduğunu da görmüş olduk. Ne olurda olsun özgün burger yapımında daha kat edecek çok yolumuz var.

Burgerler hakkında yazdığımız tüm detaylı açıklamaları aşağıdaki Instagram postlarımızda bulabilirsiniz.

Buyrun bakalım…

Not: Siz de favori burgercilerinizi yazımızın altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

5. Burger Lab

4. Finn Karaköy

3. Bosnjak Mutfak

2. Daily Dana

1. Dobby’s Burger Place

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

2 thoughts on “Burger Festivali Sonrası En Favori 5 Burgercimizi Açıklıyoruz!

 • 21 Ekim 2016 tarihinde, saat 00:32
  Permalink

  Bunların 3’ü zaten karaköy burgercisi. Birçoğu da gittiğinizde kalabalıktan dolayı bir hengame oluyor. Özellikle burger lab. Ben kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Burger olarak da sadece butik burger üzerine iş yapan yani finn karaköy gibi değil de dobby’s gibi yerler ilk tercihim oluyo. Ama karaköy burgercileri bu işte biraz geriye düştüler. Benim önerim bunların dışında bunlar kadar bilinmeyen nişantaşında burger stop. Bence denenmeli tabi onlar festivalde değillerdi.

  Yanıtla
  • 22 Kasım 2016 tarihinde, saat 09:21
   Permalink

   burak bey,
   superfriends hot dog burger ltf. deneyiniz…

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir