BurgerEn İyilerİstanbul

Burger Festivali Sonrası En Favori 5 Burgercimizi Açıklıyoruz!

İstanbul’da Harbiyiyorum’un En Favori 5 Burgercisi

Instagram hesabımızı takip ediyorsanız biliyorsunuzdur; Burger Festivali süresince 1 hafta boyunca İstanbul’daki festival katılımcısı burgercileri gezmiş ve hepsinin festivale özel burgerlerini tatmıştık. Bir de festival sonrası en favori burgercileri açıklayacağımızı iletmiştik.

Festival süresince toplam 12 adet şehrin önde gelen burgercilerini gezdik ve aklımızda en çok kalan; bize en çok hitap eden 5 burgerciyi aşağıda açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

Son 5 yılda sayısı gittikçe artan burgercilerde en büyük eksiliğin ürün farklılaştıramama olduğunu da görmüş olduk. Ne olurda olsun özgün burger yapımında daha kat edecek çok yolumuz var.

Burgerler hakkında yazdığımız tüm detaylı açıklamaları aşağıdaki Instagram postlarımızda bulabilirsiniz.

Buyrun bakalım…

Not: Siz de favori burgercilerinizi yazımızın altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

5. Burger Lab

4. Finn Karaköy

3. Bosnjak Mutfak

2. Daily Dana

1. Dobby’s Burger Place

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

2 thoughts on “Burger Festivali Sonrası En Favori 5 Burgercimizi Açıklıyoruz!

 • Burak Yakışık

  Bunların 3’ü zaten karaköy burgercisi. Birçoğu da gittiğinizde kalabalıktan dolayı bir hengame oluyor. Özellikle burger lab. Ben kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Burger olarak da sadece butik burger üzerine iş yapan yani finn karaköy gibi değil de dobby’s gibi yerler ilk tercihim oluyo. Ama karaköy burgercileri bu işte biraz geriye düştüler. Benim önerim bunların dışında bunlar kadar bilinmeyen nişantaşında burger stop. Bence denenmeli tabi onlar festivalde değillerdi.

  Yanıtla
  • zeynep

   burak bey,
   superfriends hot dog burger ltf. deneyiniz…

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir