Gurme Haber

Deo Tarım ve Ürünleri ile Tanışmış Mıydınız?

Kuru incir ve kuru ceviz… Herkesin sevdiği, “güzel şeylerin hepsi sağlıksız zaten” olgusunu yerle bir eden iki ürün ve bu iki ürün bir araya geldiğinde şüphesiz bir lezzet patlaması kaçınılmaz.

Sağlıklı beslenmeye dikkat edenler kuru yemiş ve meyveler konusunda hassaslar hele ki çocuklar söz konusuysa… İşte bu durumlarda güvenilir markaları tercih etmekte fayda var. Çünkü gıda terörü her yerde! Kalite kontrolü yapılmış, doğru ambalajlanmış, sektör standartlarında ürünleri bulmak ve tağşişten kaçınmak her zaman kolay olmuyor. Sağlıklı besleneyim derken zehir yeme olasılığı da var. Özellikle inciri kurutma aşamasında sağlığı hiçe sayan yöntemlerin uygulandığını hepimiz biliyoruz.

Peki ama güvenilir ürünü nereden bulacağız?

İşte asıl mesele de burada başlıyor…

Markalaşma bu konuda çok önemli! Markaların üretim aşamasından tutun da paketlenmesinden eve teslim edilmesine kadar tüm aşamalarını takip edebilirsiniz. Hem web sitelerinden hem de sosyal medyalarından sormak istedikleriniz varsa sorabilir en kısa sürede de cevabınızı alabilir, iletişimi güvenli bir şekilde sağlayarak alışverişinizi de yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere ürünlerinden memnun kaldığımız bir markadan söz etmek istiyoruz. DEO Tarım.

DEO Tarım’ın kurucusu Mimar Ozan Demirbaş, doğal beslenmek isteyen herkese ulaşmak için 2015 yılında kolları sıvıyor ve Aydın’da üretiminde insan sağlığına zararlı herhangi bir ilaç ve gübre kullanılmayan bir tarım süreci başlatıyor.

2020 yılında da bu emeklerin meyvelerini alıyor ve internet üzerinden satışlarına başlıyorlar. İlk ürünleri ise ceviz ve kuru incir. Şimdi portföylerine zeytinyağı da eklendi.

Cevizler ince kabuklu, elle kırılanlardan, kuru incirler ise tatlı mı tatlı üstelik hiçbir ürün kimyasal madde nedir bilmeden tükecilerle buluşuyor.

Güvenilir ürünler için güvenilir bir marka arayışında olanları DEO Tarım ile tanıştırmaktan mutluluk duyarız.

Siz de markayı detaylı incelemek isterseniz aşağıya web sitesini ve Instagram hesaplarını bırakıyoruz.

Çağımız artık web üzerinden alışveriş konusunda daha da gelişiyor. İmkanlarından faydalanmakta fayda var

Web Sitesi: https://www.deotarim.com/
Instagram: https://www.instagram.com/deotarim/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir