Restoran Hakkında

1.Asuman-Pastane
₺0,00
0 0 Reviews

Asuman Pastane, Moda, Kadıköy

Pastane, ekşi mayalı ekmek, sandviç, pasta, tatlı,

Asuman Pastane, Kadıköy Moda’da açılan çiçeği burnunda bir pastane. Asuman Çikolata’nın aynı sokakta yepyeni bir konseptle açtığı Asuman Pastane şimdiden Moda’nın yeni göz bebeği oldu bile.

Mekan oldukça ferah ve geniş. Sade ve şık tasarıma sahip hoş bir Fransız pastanesini andırıyor. Moda bostanının hemen yanında olması mekanın en güzel yönlerinden. Self servis hizmet veren Asuman Pastane’de kahvenizi bostan manzarasına karşı yudumlayabilir, lezzetli tatlılarla günüzü şenlendirebilirsiniz.

Yıllardır damak çatlatan lezzetlerine aşina olunan Asuman Çikolata yeni pastanesinde bu lezzetlerin çıtasını daha da arttırarak müşterilerine kaliteli bir pastane ürünleri deneyimi yaşatıyor.

Unlu mamüllerin çoğu ekşi mayadan yapılmakta. Harika ekşi mayalı ekmeklerini ve onlardan yapılan muhteşem sandviçleri mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Kuru domatesli beyaz peynirli açma, Asuman kruvasan, limonlu çörek, gravyer peynirli poğaça ve İzmir tulum peynirli poğaça denemesi gereken lezzetlerden. Tatlı kısmında ise yine sizi nirvanaya taşıyacak olan çok özel tatlıları ve minik butik pastaları var.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Caferağa, Şair Nefi Sk. No:24/B, 34710 Kadıköy/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34710
Sosyal Medya Hesapları

Asuman Pastane, Moda, Kadıköy 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *