Restoran Hakkında

1.BLAK
0 0 Reviews

Blak Coffee Co, Ormanköy, Çekmeköy

Kahve, 3. Nesil Kahveci, Tatlı

Blak Coffee Co, Çekmeköy Ormanköy’de yeni açılan, lezzeti ve tarzıyla kahve severlerde alışkanlık yapacak bir 3. nesil hip kahveci. Şu anda toplam 20 şube ile kahve severlere hizmet veren Blak'i diğer hip kafelerden ayıran en önemli özelliği, masaya servis yapan tek yeni nesil kahveci olması. Self servis olmaması ve siparişin masaya getirilmesi ayrı bir konfor sağlıyor. Ayrıca kendi kahvelerini kendileri kavuruyorlar.

Siyahın ve kahvenin yeni adı olan Blak, Ormanköy’ün kalbinde keyifle kahve içeceğiniz ve en lezzetli tatlılarla kahve keyfinizi taçlandırabileceğiniz bir yer. Mekan oldukça büyük ve kendine has bir tarza sahip. Açık ve kapalı alanlarının yanı sıra çalışma alanları da bulunuyor. Temizlik ve hijyene önem verilen Blak’ta çalışanlar ise oldukça nazik ve ilgili.

Blak’ta tüm kahveler kaliteli kahve çekirdekleri kullanılarak özenle hazırlanıyor. En sevdiğiniz kahvenize eşlik edecek tatlılar ise baştan çıkarıcı nitelikte. Nutella brownie cheesecake, lotus roll, limonlu cheesecake, İsveç çikolatalı kek ve lotus cheesecake mutlaka denenmesi gereken lezzetlerinden.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Güngören, Tolgahan Sk. No:3 AAJ, 34788 Çekmeköy/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34788
Sosyal Medya Hesapları

Blak Coffee Co, Ormanköy, Çekmeköy 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *