Restoran Hakkında

gayrettepe-gece-donercisi-1

Gayrettepe Gece Dönercisi, Gayrettepe, Şişli

Döner, Gece Dönercisi, Sokak Lezzetleri, Et Döner

Döner, yeme-içme kültürümüzde önemli yere sahip çok sevdiğimiz lezzetlerden biri. O kadar çok seviliyor ki artık her daim belli saat aralığında ulaşabildiğimiz bir lezzet olmaktan çıktı ve canımız her çektiğinde ulaşabileceğimiz bir lezzet haline geldi. Tabii bu gece dönercileri sayesinde oldu. İstanbul'da gece dönercileri sayısı her gün artıyor. Ancak bunlar içerisinde bazı dönerciler lezzet ve servis ile öne çıkıyor.

Gayrettepe Gece Dönercisi de şehrin döner sevdalılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş küçük, salaş bir mekan. Çiçeği burnunda bir gece dönercisi olan Gayrettepe Gece Dönercisi, dönerini %100 kuzu etinden üretiyor. Biz denedik ve oldukça lezzetli bulduk. %100 kuzu döner, tercihe göre dürüm, ekmek arası veya porsiyon olarak servis ediyor. Bizce dürüm ve pide arasına kuzu parça kuzu döner turşu ile çok ama çok iyi gidiyor.

Gayrettepe'nin en iyi ocakbaşılarından biri olan Bi Arada Ocakbaşı'nın hemen önünde yer alan Gayrettepe Gece Dönercisi şimdilik sadece Cuma ve Cumartesi günleri saat 19.00'dan sonra hizmet veriyor. Döner bitene kadar müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. Otopark sorunu olmayan bir yer olması gelen kalabalıklar ve çevre halk için büyük kolaylık.

Cuma, Cumartesi günleri Gayrettepe taraflarına yolunuz düşerse tavsiye ederiz. Biz geçenlerde 23:30 sularında gittik.

Öne çıkan lezzetler;

  • Dürüm Et Döner (%100 kuzu)
  • Acı yuvarlak biber turşuları efsane. Her yerde bu biber turşusunu bulamazsınız. Kütür kütür gidiyor.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Esentepe Mh. Müselles Sk. No:5 Gayrettepe/ Şişli/ İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34394
Sosyal Medya Hesapları

Gayrettepe Gece Dönercisi, Gayrettepe, Şişli 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *