Restoran Hakkında

biarada-ocakbasi-1
₺0,00
0 0 Reviews

Bi Arada Ocakbaşı, Gayrettepe, Şişli

Ocakbaşı, İstanbul Gece Eğlencesi, Kebap, Meze, Meyhane, Alkollü Mekan

Bi Arada Ocakbaşı, Gayrettepe'de KATS Tiyatrosu'nun altında yeni açılan bir mekan. Klasik bir meyhane konseptine sahip olan Bi Arada Ocakbaşı, nezih, ferah ve geniş bir restoran. Şık dekorasyonu ve güzel müzik tercihleriyle hoş bir ambiyans yakalanmış. Özellikle her gün iş çıkışı uğrayan müdavimleri tarafından çok seviliyor.

Bi Arada Ocakbaşı'nın usta ellerinden çıkan meze menüsü hem mideyi hem de gözleri hoşnut ediyor. Ana yemeklerde enfes ocakbaşı lezzetleri mevcut. Tavuk kanat ve zırh kebabı oldukça başarılı. Her şey günlük ve taze hazırlanmakta. Ayrıca ara sıcaklarsan içli köftesi mutlaka denenmeli.

Çalışanlar güler yüzlü ve nazik. Otopark sorunu bulunmuyor. Vale hizmeti var.

Bi Arada Ocakbaşı, Avurpa yakası eğlence yerlerinin müdavimleri için yeni bir durak olacak gibi. Sevdikleriyle gece dışarı çıkıp eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için tavsiye ederiz.

Not: Eğer Cuma ve Cumartesi gecesi giderseniz hemen dışarıda kaldırımda kurulan "Gayrettepe Gece Dönercisi"nde %100 kuzu döneri de mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. 19:00'da servis başlıyor. Gece yarısı döner bitene kadar devam ediyor.

Not 2: Alkollü mekan.

Afiyet olsun.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Esentepe, Müselles Sk. no3/A, 34394 Şişli/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34394
Sosyal Medya Hesapları

Bi Arada Ocakbaşı, Gayrettepe, Şişli 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *