Restoran Hakkında

geppetto-buyukcekmece-dis-mekan
5 1 Review
Popular

Geppetto, Büyükçekmece

pub, bistro, sushi, kahvaltı

Geppetto, 2012 yılından bu yana Büyükçekmece'de özel/ferah dekoru, başarılı kokteylleri ve dünya mutfağının sevilen lezzetlerinden seçki menüsü ile bölgenin en ünlü pub-bistrolarından biri. Atıştırmalıklarından tutun da pizzasına, sağlıklı "Bowl" çeşitlerinden, kahvaltısına; Büyükçekmece ve yakın bölgelerin özellikle ilgisini çeken bir restoran. Geppetto'yu diğer mekanlardan farklı kılan diğer bir özelliği de başarılı sushi ve sashimileri. Ve tabii ki -bizce- kahvaltıda sundukları minik yuvarlak pişileri :)

Geppetto'nun şarap kavından keyifli bir beyaz şarap eşliğinde sadece sushi yemek için mekana gidebileceğinizi gibi, ruh halinize göre sadece bir kokteyl hazırlatıp denize karşı yudumlayabilirsiniz de. Mekan özellikle kokteyllerinde de iddialı.

Restoranın konumu Büyükçekmece sahilde ve eşsiz. Doğrudan Büyükçekmece plajına bakıyor ve deniz kenarında sahil yürüme yolu üzerinde.

Geppetto 2012'den bu yana Büyükçekmece'ye değer katan, başarılı bir işletmecilik örneği sunuyor.

Gidenlere şimdiden afiyet olsun.

Not: Alkollü mekan.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Atatürk Caddesi, Atatürk Mahallesi, Büyükçekmece, Istanbul, 34500, Turkey
Posta Kodu
34500
Sosyal Medya Hesapları

Geppetto, Büyükçekmece 1 review

Write Your Review
5
1 review
  • Salih Seckin Sevinc

    Geppetto, Büyükçekmece için büyük şans. Uzun saatler keyifli kokteyller eşliğinde takılabileceğiniz, leziz atıştırmalıklar ile kendinizi sevdiklerinizle birlikte şımartabileceğiniz bir yer.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *