Restoran Hakkında

1.Maroof

Maroof Et&Kebap, Kurtköy, Pendik

Kebap, Lahmacun, Kahvaltı

Maroof Et&Kebap, Kurtköy Viaport AVM karşısında yer alan ve müşterileri için Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini hazırlayıp sunan bir restoran. Ama öne çıkan lezzetleri arasında lahmacunları ve kebapları var. Anadolu yakasının en iyi restoranları arasında yer alan Maroof, müşterilerinin konforunu en ince ayrıntısına kadar düşünen konforlu bir tasarıma da sahip.

Mekanın atmosferi geniş ve ferah. Personel ilgili ve nazik. Çocuklu aileler için çocuk parkı da mevcut. Ayrıca vale hizmeti de var.

Maroof’un özenle hazırlanan menüsü günlük taze hazırlanmış ürünlerden oluşuyor. Özellikle et ve kebap lezzetleri Maroof’un öne çıktığı ve iddialı olduğu alan. Anadolu yakasının en iyi Adana zırh kebaplarından birini Maroof’ta deneyimleyebilirsiniz. Kuzu şiş, küşleme, sac tava, karışık kebap ve maroof special öne çıkan diğer lezzetlerinden. Fırın lezzetleri de çok başarılı. Özellikle isimlerini verdikleri Maroof lahmacunlarını şiddetle denemenizi tavsiye ederiz.

Maroof’un hafta sonuna güzel başlangıç yapmak isteyen müşterileri için hazırladığı kahvaltısı ise denenmeye değer lezzetlerinden. Van’lı olan sahipleri kahvaltı menüsünü özenle hazırlamış. Van cacık, Van otulu peynir, Van örgü peyniri, Van yöresi murtuga, Van yöresi kavut, Van yöresi gencerun gibi Van’a ait birçok yöresel lezzetten oluşan harika bir kahvaltı çıkarmışlar ortaya. Dolayısı ile Maroof özellikle hafta sonları Van kahvaltısı ile de öne çıkıyor.

Fiyatları da makul.

Maroof’u Pendik, Kurtköy tarafına yolunuz düşerse tavsiye ederiz.

Öne Çıkan Lezzetleri: Maroof Lahmacun, Van Kahvaltısı, Kebapları

Ödüller: İstanbul'un En İyi Lahmacuncuları 1. sıra

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Yenişehir, Dedepaşa Cd. No:34, 34912 Pendik/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34912
Sosyal Medya Hesapları

Maroof Et&Kebap, Kurtköy, Pendik 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *