Restoran Hakkında

1.keyfi-omerli-et-mangal

Keyf-i Ömerli Et & Mangal, Ömerli, Çekmeköy

mangal, et lokantası, serpme kahvaltı, kendin pişir kendin ye, piknik

Keyf-i Ömerli Et & Mangal, Çekmeköy Ömerli’de 1000 m2 alana sahip aileniz ve sevdiklerinizle mangal keyfi yapabileceğiniz harika bir yer.
İstanbul hepimizin bildiği üzere eski İstanbul değil, betonlaşma gittikçe artarken doğal ortamlar ve ormanlarımız azalıyor. Parklarımızın bile yeterli olmadığı bu şehirde hafta sonları sevdiklerimizle bir mangal keyfi yapacak yer bulmakta zorlanıyoruz. Malum haklı gerekçelerle artık sahilde de mangal yapılamıyor. İşte bu noktada Keyf-i Ömerli Et & Mangal enfes ortamıyla tam da ilaç gibi yetişiyor.

2020’de hizmet vermeye başlayan Keyf-i Ömerli Et & Mangal, yemyeşil açık alanı ile mangal keyfine yeni bir soluk getiriyor. Alanda kişiye özel tahsis edilen bungalow ızgara alanlarının yanı sıra masalı açık bölüm, çocuk oyun parkı ve eğlence alanları da var. Ücretsiz geniş otoparkı olduğundan araç park etme sıkıntısı da yaşamıyorsunuz.

Keyf-i Ömerli Et & Mangal’da her aileye ayrı bir kulübe bungalow veriliyor. İçeride masa, kuzineli soba ve mangal alanı var. Kuzineli soba üzerinde ekmek kızartıp çay demleyerek oldukça nostaljik hissedebilirsiniz. Ambiyans gerçekten çok keyifli. Bungalow için önden rezervasyon yaptırmak iyi olabilir.

Keyf-i Ömerli Et & Mangal’da kaliteli özenle hazırlanmış kasap reyonundan istediğiniz etlerinizi seçebiliyorsunuz. Günlük olarak hazırlanan etlerinizi kilo/adet usülü seçebilirsiniz. Mangalı kendiniz pişirebildiğiniz gibi isterseniz Keyf-i Ömerli Et & Mangal personeline de pişirtebilirsiniz. Bunun yanı sıra mangalınızın yanına yakışacak dilediğiniz meze ve salatayı da yine Keyf-i Ömerli Et & Mangal’da bulabilirsiniz. Bir de çok güzel tereyağında yaprak ciğer yapıyorlar. Bizce mutlaka denemelisiniz.

“Şu güzel mangalın üstüne tatlı da olsaydı keşke” derseniz Keyf-i Ömerli Et & Mangal’ın fırın sütlaç, kabak tatlısı, sıcak helva gibi tatlılarını denemenizi tavsiye ederiz. Belki üzerine bir de közde Türk kahvesi de içersiniz.

Mangal yerine kahvaltı tercih edenler veya sabahtan gidip kahvaltıyla başlayıp mangala geçmek isteyenler için ayrıca serpme kahvaltıları da mevcuttur.

Öne Çıkan Lezzetler;

  • Tereyağlı Yaprak Ciğer
  • Kendin Pişir Kendin Ye
  • Paçanga ve Avcı Böreği

Video

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Ömerli, Şile yolu caddesi No: 106, 34799 Çekmeköy/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34799
Sosyal Medya Hesapları

Keyf-i Ömerli Et & Mangal, Ömerli, Çekmeköy 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *