Diğer Listeler

Dünyanın En Pahalı 10 Hamburgeri

Daha önce “İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 10 Hamburgerci“yi sizin için listelemeştik. Şimdi de “Dünyadaki En Pahalı 10 Hamburger” listemizle Harbiyiyorum olarak hamburgere karşı olan vazifemizi tamamlamış oluyoruz.

Malum hamburger bu kadar popüler olunca, aşırı uçları görmek de insanı şaşırtmıyor. Türkiye’deki hamburgerler ve hamburgerciler henüz listede olmasa da eli kulağındadır diyebiliriz. Bizim burgercilere işin sırrını hemen söylüyoruz. Hamburgerin içinde Kobe eti, trüf mantarı ve Gruyere peyniri kullandınız mı bu iş tamam.

İşte size dünyanın en pahalı 10 burgeri.

10. The Rossini - 66 USD

Picture 1 of 10

Burger Bar zincirinde Şef Hubert Keller tarafından üretilen The Rossini isimli burger 66 dolar. İçindekiler: Kobe eti, kaz ciğeri, özel trüf mantarı ve Maderia şarap sosunda kavrulmuş soğan.Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

2 thoughts on “Dünyanın En Pahalı 10 Hamburgeri

  • Nurhayat

    Douche Burger 666 dolara değiyor mu acaba?

    Yanıtla
  • theola

    bence 666 dolarlık olan yer ne yapacağını şaşırmış altın yaprağıyla sunum.. ilginç..

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir