En İyilerLİSTELERNEREDEN ALALIM

En İyi 7 Düdüklü Tencere

Lokum gibi kurufasulye, nohut, pamuk gibi etler ve çok daha fazlası için her evde mutlaka bir tane olması gereken, patlama korkusu olmayan Türkiye’nin En İyi 7 Düdüklü Tencere Markası

Devir enerji tasarruf devri. Doğalgaz ve elektrik faturalarımızın durumu malum. Normal tencerelerde saatlerce nohut pişirmeye ne vaktimiz, ne de yaktığımız gazın faturasını ödemeye gücümüz yetiyor. Hal böyle olunca 30 dk. içinde pamuk gibi kuru fasulye, nohut, et, 10 dakikada sebze yemeği pişiren düdüklü tencerelere haklı bir iade-i itibarımız söz konusu oluyor. Listemizdeki her düdüklü tencerenin teknik özellikleri aşağı yukarı aynı.

İşte Türk Mutfakların ev ekonomisine dost En İyi 7 Düdüklü Tencere Markası

1- Fissler Vitaquick Bluepoint Düdüklü Tencere 4.5 Lt

165 yıllık Alman markası Fissler, bu alanda en bilinen, en eski üreticilerden biri. Termik tabanı, yüksek ısıya uygunluğu ve kolay kapanma özelliğiyle en bilinen ve tercih edilen ürün olma özelliğini koruyor. Hemen satın almak için tıklayın.

2- Tefal P4410766 6 L Clipso Model

Fransız Tefal’in en sevilen ve en çok satan modeli Clipso. Tek düğme ile çat diye kapanma özelliğini ilk getiren model olma özelliği Tefal’den geliyor. 6 Litrelik modeli , 4 kişilik bir aile için en verimlisi denebilir. Hemen Tefal Clipso AL!

3- Karaca Bio Diamond Steel Plus Düdüklü Tencere 6 Lt.

Bio granit kaplaması, tek elle kapanma özelliği ve modern tasarımıyla Karaca’nın bu serisi ve serinin bu tenceresi çok seviliyor. Hemen Satın AL.

4- Emsan Burcu 4 Lt Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere

En klasik, en sevilen Emsan modeli. Annelerimizin kullandığı klasik düdüklü modeli işte bu. Saat ayarı, tek elle kapanma gibi özellikleri bulunmuyor. Ancak bir düdüklüden beklenecek her şeyi sunuyor. Evladiyelik ve ekonomik. Hemen Satın AL.

5- Korkmaz Turbo Düdüklü Tencere 7 lt A156

Geniş aileler için büyük boyu ve ekonomik fiyatı ile ev hanımları tarafından en çok rağbet gören modeli bu. Solar-base tabanı 500 tl altı fiyatı ile yüksek bir fiyat/performans dengesi sunuyor. Hemen Satın Al.

6- Jumbo Procook Düdüklü Tencere Seti 4 lt ve 6 lt.

Yılların jumbo’su olmadan liste eksik kalırdı. Çatal-bıçak setleriyle mutfakların vazgeçilmezi olan ve çeliği işlemedeki ustalığını düdüklü tencerede gösteren markanın bu modelin kapsül tabanı, ince tasarımı ve kalitesine nazaran uygun set fiyatı ile öne çıkıyor. Hemen satın almak için tıklayın.

7- Özay Düdüklü Tencere

O bir klasik, alüminyum kaplaması, eski tip lastiği ve uzun tak çıkar klasik düdüğüyle ananelerimizin düdüklü tenceresi. Şimdilerde gerek uygun fiyatı, nostaljik tasarımı ve pek tabi pişirme performansıyla eskiye özlem duyanların tercihi oluyor. 3.5, 5, 6, 7 ve 8 litrelik seçenekleri bulunuyor. Hemen Özay Düdüklü Tencere Al!

*En yeni lezzetlerden ve mekanlardan haberdar olmak için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir