En İyilerLİSTELERNEREDEN ALALIM

Türkiye’nin En İyi 7 Yardımcı Mutfak Aleti

Yemek Yapmayı Sevdirecek En İyi 7 Yardımcı Mutfak Gereci

Mutfak çoğumuz için evin kalbidir. Yardımcı mutfak aletleri ise kalbin de kalbidir. Pandemi ile birlikte hepimiz mutfaklarımızda daha çok vakit geçirir olduk. Mutfakta geçen saatler artınca bir çok yeni ve pratik aletlerin varlığından da haberdarız artık. Bıçaklarımız artık eskisi gibi bileylemek istemiyor ya da limon sıkacağımız artık çok daha pratik ve az yer kaplıyor.

Mutfakta vakit geçirmeyi terapi gibi gören, yeni bir şeyler denemeyi seven herkesin yaşam kalitesini ve yemek yapmaktan alacağı hazzı yükseltecek en güzel ve kullanışlı ürünlerin bir listesini yaptık. Yemek yapmayı sevenlerin çok seveceği bir liste olacağına inanıyoruz.

İşte tecrübeyle sabit, her mutfağın ihtiyacı En İyi 7 Mutfak Gereci

1- IKEA Idealisk Paslanmaz Çelik Rende

Birinciliği Ikea’nın fenomen rendesine vermezsek olmazdı. Uygun fiyatına rağmen, evladiyelik olması ve mutfakta resmen elimiz, ayağımız olan bir ürün olması takdir görüyor. Mutfağınızda ona yer açın, pişman olmazsınız.  (IKEA Idealisk Paslanmaz Çeli̇k Rendeyi hemen buradan satın alabilirsiniz!)

IKEA Idealisk Paslanmaz Çeli̇k Rende

2- Döküm Narenciye Sıkacağı

Çok az yer kaplıyor, limonun canını çıkartırcasını sıkıyor ve evet pek havalı ve usta işi duruyor. Tek elle limon sıkmak, hemen kolay temizleyip kaldırmak için tasarlanmış oldukça iyi bir yardımcı. (Gerçek Döküm Narenciye Limon Sıkacağını Hemen Satın Almak için tıklayın.)

Gerçek Döküm Narenciye Limon Sıkacağı

3- Victorinox Soyacak

Bu ürüne alışınca kaybolmaması için gözünüz gibi bakacağınıza eminiz. Hatta çifter çifter alıp yedekleyen ve fazla alıp eşe, dosta hediye den müdavimi çoktur. İsviçre, kalitesini yine mükemmel bir tasarımda konuşturuyor. Bir soyacak nasıl en iyi olurun cevabı Victorinox’un bu soyacağıdır. Domatesi, patatesi, hatta yer elmasını, zencefili bile incecik soyar. Evladiyeliktir. Hatta evladınızın evladına ve onun da evladına şeklinde… :) ( Victorinox Soyacağı hemen satın almak için tıklayın.)

Victorinox Soyacak

4- Paslanmaz Çelik Sarımsak Ezici

Eski tahta havanlarımızın yeri hep ayrıdır ama bu aletli kullandıktan sonra sarımsak ezmek ne kadar kolaymış diyeceksiniz. Her mutfak çekmecesinde yeri mutlaka olmalı. ( Paslanmaz Çelik Sarımsak Eziciyi hemen satın almak için tıklayın.)

Home Markt Sarımsak Ezici Paslanmaz Çelik

5-  Buharda Sebze Pişirme Haşlama Aparatı

Evde en sağlıklı ve ekonomik buharda pişirme olayını bu apartla sağlamak mümkün. Hem de elektrik sarfiyatı yok. Tencerede kaynayan suya koyup, sonucu görün. Besin değerlerini koruyarak, en güzel pişirme için her eve bir tane lazım. (Hemen satın almak için tıklayın.)

 Buharda Sebze Pişirme Haşlama Aparatı

6- Pilli Mini Mixer Kahve Süt Köpürtücü Karıştırıcısı

Evde aynı cafelerdeki gibi köpüklü bir cappuccino yapmak, sütü, ayranı maksimum köpürtmek ve hatta tüm salata soslarını karıştırmak için en ideal alet bu. Sevdiklerinizi köpük köpük şımartabilirsiniz. (Hemen satın almak için tıklayın!)

Pilli Mini Mixer Kahve Süt Köpürtücü Karıştırıcı

7- Solingen 3’lü Mutfak Bıçak Seti

En İyi 7 Yardımcı Mutfak Aleti listesi iyi bir bıçak seti olmadan tamamlanamazdı. İşte yine bir kalite klasiği, Solingen. Bu 3 bıçak ile mutfak daha keyifli. Paslanmaz ve biley gerektirmez yapısıyla yıllarca mutfağınızda sizinle yaşar. (Solingen 3’lü Bıçak Setini Hemen Satın Almak İçin Tıklayın.)

Solingen 3’lü Mutfak Bıçak Seti

İşte size bir çırpıda Türkiye’nin en iyi 7 yardımcı mutfak aleti.

Afiyet olsun.

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir