En İyilerLİSTELERNEREDEN ALALIM

Türkiye’nin En İyi 7 Ev Tipi Tost Makinası

Türkiye’nin En İyi Tost Makineleri

Tost sevmeyenimiz var mı? Her öğün yenebilecek nefis bir atıştırmalıktır o. Yanına değişik eşlikçileriyle bazen mükellef bir ana öğün de olabilir. Domates-salatalık-zeytin üçlüsünün yanına çıtır çıtır kızarmış, peyniri uzadıkça uzayan şöyle hafif yağlanmış bir tosta, çay da eklersek işte ziyafet!

Tost makinası ise bu işin ilminde en önemli yeri tutar. Isıyı sağlam şekilde iletmesi, eşit kızartması, kullanımı ve temizliğinin kolay olması önemli noktalar. Dışarda yediğimiz tostların tadını evde de bulabilmemiz için en iyi tost makinası markalarının izini sürdük. Denedik, değerlendirdik ve işte o gece gelen ”tost perilerini” en iyi şekilde ağırlamak için en iyi 7 ev tipi tost makinası listemiz.

Şimdiden afiyet olsun.

1- Karaca Biogranit Inox Tost Makinesi

Sağlam granit döküm bir cihaz. Dışarda yediğiniz tostların sırrı esasında bu ”ağır’‘ cihazların marifetinde saklı. İşte Karaca Biogranit Inox evde size bu konforu sunuyor. Fiyatının hakkını veren sağlam bir makina. Evladiyelik. Yıllar boyu sorunsuz kullanabilirsiniz. Izgara olarak da kullanılabilecek başarılı bir çeyizlik. – Not: Bizde de evde bu tost makinesinden var. (Karaca Biogranit Inox Tost Makinesi satın almak için tıklayın!)

Karaca Biogranit Inox Tost Makinesi

2- Tefal GC470 Grill Gourmet

Fransız Tefal, tost makinasında da kalitesinin hakkını veriyor. Çıkarılabilir çift taraflı döküm yüzeyleri oldukça verimli bir pişirme sunuyor. Yine fiyatının hakkını veren sayılı ürünlerden.

Tefal GC470 Grill Gourmet

3- Dökümix Döküm Organik Tost Makinesi

Fiyat/performans konusunda son derece başarılı bir ürün. Şirin bir tasarımı var. Kırmızı rengi çok hoş. Plaka kullanımı tek taraflı ve kilitleme mandalı yok ama pişirme performansı oldukça iyi. Zaten fiyatı da o sebepten uygun. Büfeler için bile işe yarar bir yedek cihaz olabilir.

Dökümix Döküm Organik Tost Makinesi

4- Grundig CG 5960 6 Dilim Tost Makinesi

Yanmaz ve yapışmaz kaplama özelliği bulunuyor. Tek taraflı pişirme sağlıyor. Denediğimiz kalınca bir sucuklu tostun içindeki sucuğu sıcacık kızartacak kadar performansı yüksek bir cihaz. Fiyatının hakkını verenlerden. (Grundig CG5960 Tost Makinesi Satın Al!)

Grundig CG 5960 6 Dilim Tost Makinesi

5- Sinbo SSM-2513 Tost Makinesi

Kendi küçük, marifeti büyük ve ekonomik bir tercih de koyalım istedik. Sinbo bu pazarlama alanının en başarılı markası desek yeridir. Her daim üzmeyecek bir tost makinası bu. Kapasitesi 2 mini tost yada yarım normal ekmek tostunu alacak kadar ancak işinin hakkını veriyor. Hem de çok kompakt. Her yere sığıyor. (Sinbo SSM 2513 Tost Makinası Satın Al!)

Sinbo SSM-2513 Tost Makinesi

6- Arzum AR2007 Sultane Izgara ve Tost Makinesi

Hem ızgara, hem tost makinası özelliğinin hakkını veren kullanışlı bir cihaz. Arzum, bu alanadaki ustalığını yine konuşturmuş. Tereddütsüz tercih edilebilir. Rengi de çok hoş. (Arzum AR2007 Sultan Izgara ve Tost Makinesi Satın Al)

7- Bernardo BRND-031 Ruby Pro Tost Makinesi

Plaka yüzeyi döküm ve çift taraflı kullanım özelliği bulunuyor. Kilitleme mandalı ve çıkartılabilir yüzeyleri iyi bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. (Bernardo BRND-031 Ruby Pro Tost Makinesi Satın Al)

Bernardo BRND-031 Ruby Pro Tost Makinesi

BONUS: Togo Ocak Üstü Döküm Tost Makinesi

Onun elinden tost yememiş nesiller çok şey kaybediyor. Ocak üstünde hemen pişen, hafif yanık ekmeğin kokusu burnunuza geldi mi? İşte o işin üstadı Togo Ocak Üstü Tost Makinesi Döküm Granit Kaplama. Uygun fiyatı ile nostalji yapmak isteyenlerin tercihidir. (Togo Ocak Üstü Tost Makinası TOGO-297 Satın Al)

Togo Ocak Üstü Tost Makinesi Döküm Granit Kaplama

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir