Gurme Haber

Evinize En Yakın Köy: Organik Gurmem

Şehir hayatında organik ürünlere ulaşmanın oldukça zor olduğunu biliyoruz hele ki pandemi sürecindeyken daha da zor hale geldi. Bu zor süreçleri yaşamayalım diye sizleri güvendiğimiz markalarla tanıştırmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Sizlere bugün Organik Gurmem markasından bahsedeceğiz. Organik Gurmem hikayesi, 2015 yılında sağlık problemleri ve bebekleri için keçi sütü arayışı içerinde olan iki kardeşin çabalarıyla başladı. Başlama hikayelerini çok da güzel bir yazı ile dile getirmişler: 2015 yılında sağlık problemleri ve anne sütünü bırakan bebeğimize keçi sütü arayışıyla başladı hikayemiz. Sağlığın ve şifanın temiz yiyeceklerde olduğunu, yediğimizin ilacımız, ilacımızın yediğimiz olduğunu öğrendik. Keçi sütü ararken uzak köyler gitmek için çektiğimiz meşakkatli yolculuklardan da şehir insanına yakın bir köy ihtiyacını hissettik. İki kardeş, beyaz yaka ve memurluktan geçiş yaptığımız yeni hayatımızda “Size En Yakın Köy” olmak, yediklerinizi ilacınız kılmak için yola çıktık. Yolda çok değerli üreticiler, doğaya saygılı emekçiler ile karşılaştık. Hep beraber ortaya çıkardığımız temiz ürünleri işlemek ve ulaşılır hale getirmek için ECOLONİ’yi  (ekolojik üretici kolonisi) kurduk, şimdi bu koloniden üreten, işleyen ve tüm ülkeye doğallık taşıyan karıncalarız.

Hikayelerinde de bahsettikleri gibi doğal ürünleri online sipariş yoluyla evinize kadar getiriyorlar. Mevzu bahis organik ürün olduğunda, marka olmanın öneminden daha önce de bahsetmiştik. Ne yediğini bilmek herkesin hakkı ve yediğiniz şeylerin organik sertifikasının olması “güven” ilişkisinin kurulmasının temel taşı.

Organik Gurmem de organik sertifikasına sahip güvenli işletmelerden bir tanesi. Ürünlerinin hiçbirinde katkı maddesi ve GDO bulunmuyor. Çağımızın gıda ürünlerini düşündüğümüzde, çölde karşımıza çıkan bir vaha adeta.

Ürün gamı da oldukça geniş. Şirden mayalı peynirler, atalık tohumdan ekşi mayalı ekmekler, katkısız sucuklar, yumurtalar, sütler, tavuklar, özel yağlar, erişteler, glutensiz ve vegan beslenmeye uygun ürünler… Yüzlerce çeşit ürün ve hepsini web sitelerinden online olarak kolayca sipariş verebiliyorsunuz. Aynı zamanda şubelerinden de gidip almanız mümkün.

Detaylı incelemek isterseniz web sitelerini ve Instagram hesabı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.organikgurmem.com/
Instagram: https://www.instagram.com/organikgurmem/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir