Gurme Haber

BİM 5 Ocak Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

2021 yılının ilk gurme ürünler kataloğu. BİM yeni yıla merhaba derken oldukça sade bir katalog tercih etmiş.

Gelin hep birlikte bakalım.

İlk dikkati çeken kiloluk tereyağ ve 4 litrelik ayçiçek yağı. Mutfağın demirbaşı olan bu yağları fiyat karşılaştırması yaparak alabilirsiniz.

Diğer dikkati çeken ürünler ise dondurulmuş karides ve somon. Geçen haftalarda da yine karides ve somon gelmişti, talep olmuş ki tekrar getirdiler herhalde.

Sucuk, kavurma ve yemeklik pastırma da kataloğa girmiş, BİM’in sürekli ürünleri içerisinde bu saydıklarımız hep var ama farklı markalarla anlaşmışlar bu sefer. Keza beyaz peynir de hep bulunan ürünlerden ama marka farklı. Yine fiyat karşılaştırması yaparak alınabilir.

3×180 gr’lık İçim labne paketi yapmışlar. Toplam 540 gr yapıyor, halbuki Kerem labnelerin bir paketi 300 gr yani 2 kutu Kerem labne 3’lü İçim paketinden daha fazla, fiyat olarak da daha ucuz. Yani yine de karar sizin tabi.

Sek kaşar gelmiş. Geçen haftalarda Sek tereyağ gelmişti. Her hafta bir sek ürünü gibi olmuş. Taze kaşar konsunda hassas olanlar var, her markayı tercih etmiyorlar. Sek taze kaşar severler, BİM’e bekleniyorsunuz…

Multivitaminli ve proteinli sütler de gelmiş. İkisi de şeker ilavesiz ve laktozsuzmuş. Sporla ilgilenenler tercih edebilir belki.

Diğer ürünler de farklı markaların jambon ve sosisleri, he bir de doğranmış soğan var. Soğan doğrarken ağlamaktan helak oldum, üstelik kokusu ellerime siniyor diyorsanız doğranmış soğan güzel bir çözüm olabilir.

Diğer BİM yazılarımız:
BİM 29 Aralık Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu
BİM 22 Aralık Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

*Yayına giren videolarımızdan haberdar olmak için Harbi Yiyorum Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

4 thoughts on “BİM 5 Ocak Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir