Gurme Haber

GetirYemek İle HarbiYiyoruz İlk Olarak İstanbul Burgercilerinde…

GetirYemek ile İstanbul’un En Başarılı “Homemade” Burgercileri Serisi

GetirYemek ile Harbiyiyorum.com işbirliği yaparak şehir şehir, bölge bölge birlikte gezip restoranları ve onların öne çıkan lezzetlerini tanıtan Instagram’da yayınlanacak şekilde kısa video serileri yapmaya başladı.

Serinin ilk seçkisi de hem GetirYemek ile evlere paket servis konusunda iddialı, hem de lezzetinde şaşırtmayan “Homemade Burger” kategorisi altında değerlendirebileceğimiz İstanbul burgercileri oldu. Homemade burgerciler fiyatı nispeten diğer burger yapan yerlere göre daha uygun, aslında evde kendinizin de yapabileceğiniz burgerleri seri bir şekilde üreten, doyurucu burgercilere verilen kategorik isim.

Orta/uzun video formatta hem GetirYemek hem de HarbiYiyorum Instagram hesaplarında yayınlanan serinin ilk videosu için Salih Seçkin Sevinç ve GetirYemek ekibi Burger Yiyelim‘in Esenler şubesini ziyaret etti. Aşağıda Harbiyiyorum Instagram hesabında yayınlanan videosunu izleyebilirsiniz.

GetirYemek ile HarbiYiyoruz serisinin ikinci burgerci durağı ise Gaziosmanpaşa’daki bol alevli şovları ile burgerler yapan Buum Burger oldu. Salih Seçkin Sevinç bu kez burada büyük köfteli bir burger denedi.

İstanbul’da üçüncü burgerci durağımız ise Hasanpaşa’daki Brand Burger oldu. Brioş ekmeği ile servis yapan Brand Burger, duble et ile sunduğu spesiyal burgeri ile sahne aldı.

Serinin son videosu, Fulya’dan efsane bir burgerci ile tamamlandı; Ayça Kasap ve Burger. Menüsünde et burgerlere erkek ismi veren, tavuk burgerlere ise kadın ismi veren çılgın burgerci Ayça Burger kelimenin tam anlamıyla fanatikleri olan, efsane bir burgerci.

Böylece İstanbul’daki en iddialı “Homemade Burgerciler” serisini tamamlayan GetirYemek ve Harbi Yiyorum ekibi sonraki “lezzet duraklarında” buluşmak için yola koyuldular. Bu serinin daha uzun versiyonları gelebileceği gibi ilerleyen dönemlerde şehir dışı seyahatlerle daha doyurucu içerikler yapılması da planlanıyor.

Son olarak; Salih Seçkin Sevinç’in GetirYemek ile gezdiği tüm bu burgerciler arasında en favori burgercisi köftesini istediği gibi pişiren “Buum Burger” oldu.

GetirYemek ile HarbiYiyoruz devam ediyor. GetirYemek Instagram hesabını ve HarbiYiyorum Instagram hesabını takipte kalın!

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir