Gurme Ürün Satış

Haftanın Satılık Gurme Ürünü: Kaz Ciğeri Pate (En Uygun Fiyat)

Efendim malum yılbaşı yaklaşıyordu. Biz de Harbiyiyorum’da uzunca zamandır bir takım yenilikler yapmayı düşünüyorduk. Bu zamana kadar lezzet odaklı yazılarımızla, zaman içerisinde neyin nereden alınacağı ve hangi ürünlerin denenmesi gerektiği yönünde sorularla çokça karşılaştık. Gezip gördüğümüz yerlerde bir sürü farklı gurme lezzet bulduk. Böylece geçtiğimiz yıl -pek de çaktırmadan- denemelerini yaptığımız ürün satışı konusuna da giriş yapmış olduk.

Bundan böyle her hafta size editörlerimizle birlikte seçtiğimiz yeni bir gurme ürünün satışını yapacak, hem de o ürünü o hafta dosya konusu ele alarak sizlere dolu dolu sunacağız.

Bu hafta seçip satışını yaptığımız ürün ise; Kaz Ciğer Pate. Kaymak gibi kızarmış ekmeğe sürülür ve iyi bir şarap eşliğinde mideye indirilir. Oldukça da kuvvetli bir besindir. 200 gram cam kavanozda satılan ürünümüzü Yışbaşı v.b. özel günlerde afiyetle tüketebilirsiniz. Aşağıdaki kırmızı buton sizi doğrudan ilgili alana götürecek.

Bu vesileyle her hafta yeni bir ürünle gelişecek olan Harbiyiyorum Dükkan, -gurme ürün satış sitemizi-de tüm harbi yiyici izleyicilerimizin/dostlarımızın dikkatine sunarız. Arada sırada sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Ödemelerinizi ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapabileceğiniz gibi, banka havalesiyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ben e-mail ile sipariş vermek” ya da “daha fazla bilgi almak istiyorum” diyenler için [email protected] e-mail adresimize maillerinizi bekliyoruz.

Herkese hayırlı olmasını diliyoruz.

*Markalara Not: Ürünlerizin satışı konusunda bizimle e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir