Harbi Yiyorum Kitap Tüm Kitapçılarda!

Kitap: Harbi Yiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede Ne Yenir? Tüm Kitapçılarda…

Tam 7 yıl oldu. Harbi Yiyorum’a yazmaya başlayalı ve bu serüvenin her geçen gün gelişmesi ve beni de geliştirmesi; ardından da bir kitap olabilmesi için 7 yıl geçmesi gerekti. Bugün “Harbi Yiyorum – Türkiye’de Nerede Ne Yenir 1” isimli kitabım tüm kitapçılarda satışta. Bu benim için hem çok büyük bir kıvanç hem de çok anlamlı bir mutluluk sebebi.

6 yıldır biriktirdiğim, yılmadan detaylı bir şekilde yazdığım lezzetler ve bu lezzetlerin sahibi olan 130 mekanın hikayesi bu kitapta sizleri bekliyor. Hızlıca derlenmiş değil, kitap olsun diye ortaya çıkan bir kitap ise hiç değil.

3 kere imbikten geçmiş, 6 yıl yaşlandırılmış bir kitap diyelim de tanımı gurme olsun.

Ayrıca tüm yeme-içme alemine hayırlı ve de uğurlu olsun!

Harbi Yiyorum’a inanan ve bu işe irade koyan herkese bir kez daha en içten teşekkürlerimi sunarım.

Vesselam…

Harbi Yiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede Ne Yenir 1” kitabını Idefix.com üzerinden satın almak için buraya, Kitapyurdu.com üzerinden satın almak için buraya, Babil.com üzerinden satın almak için buraya tıklayın!

Harbi Yiyorum Kitap - Türkiye'de Harbien Nerede Ne Yenir? - Tüm Kitapçılarda

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

One thought on “Harbi Yiyorum Kitap Tüm Kitapçılarda!

  • 17 Nisan 2016 tarihinde, saat 04:23
    Permalink

    Bogaz icin yasiyanlardanim 724 ascilik isim cocuguma tam bnm icin restaurantda yemk.mutlu eder evde yaparim yemem kutlarimtebrikler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir