Gastro Kitap

Harbi Yiyorum Kitap Tüm Kitapçılarda!

Kitap: Harbi Yiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede Ne Yenir? Tüm Kitapçılarda…

Tam 7 yıl oldu. Harbi Yiyorum’a yazmaya başlayalı ve bu serüvenin her geçen gün gelişmesi ve beni de geliştirmesi; ardından da bir kitap olabilmesi için 7 yıl geçmesi gerekti. Bugün “Harbi Yiyorum – Türkiye’de Nerede Ne Yenir 1” isimli kitabım tüm kitapçılarda satışta. Bu benim için hem çok büyük bir kıvanç hem de çok anlamlı bir mutluluk sebebi.

6 yıldır biriktirdiğim, yılmadan detaylı bir şekilde yazdığım lezzetler ve bu lezzetlerin sahibi olan 130 mekanın hikayesi bu kitapta sizleri bekliyor. Hızlıca derlenmiş değil, kitap olsun diye ortaya çıkan bir kitap ise hiç değil.

3 kere imbikten geçmiş, 6 yıl yaşlandırılmış bir kitap diyelim de tanımı gurme olsun.

Ayrıca tüm yeme-içme alemine hayırlı ve de uğurlu olsun!

Harbi Yiyorum’a inanan ve bu işe irade koyan herkese bir kez daha en içten teşekkürlerimi sunarım.

Vesselam…

Harbi Yiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede Ne Yenir 1” kitabını Idefix.com üzerinden satın almak için buraya, Kitapyurdu.com üzerinden satın almak için buraya, Babil.com üzerinden satın almak için buraya tıklayın!

Harbi Yiyorum Kitap - Türkiye'de Harbien Nerede Ne Yenir? - Tüm Kitapçılarda

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “Harbi Yiyorum Kitap Tüm Kitapçılarda!

  • erim esin

    Bogaz icin yasiyanlardanim 724 ascilik isim cocuguma tam bnm icin restaurantda yemk.mutlu eder evde yaparim yemem kutlarimtebrikler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir