Genel Yemekler

“Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” 2.Sezon 6.Bölüm “Güngören Köyiçi’nde Nerede Ne Yenir?” ile Yayında!

“Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” Altıncı Bölüm: Güngören Köyiçi’nde Nerede Ne Yeniri Youtube Kanalımızdan İzleyebilirsiniz.

“Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” programı yeni sezon Youtube bölümleri ile son sürat devam ediyor. Salih Abi Bostancı ve Kartal semtlerinden sonra Elazığ’a uçmuştu. Ardından izleyicileri ters köşeye yatırıp “New York Manhattan’da Nerede Ne Yenir” başlığı altında iki yeni bölümle karşımıza çıktı. Şimdi ise “Güngören Köyiçi’nde Nerede Ne Yenir?” in cevabını arıyor. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de sevdiği bir mekanda spesifik bir lezzetten bahsediyor. 

Sunuculuğunu Salih Seçkin Sevinç’in yaptığı program gelecek hafta bir başka şehir, semt veya ülkede karşımıza yepyeni lezzetler ile çıkıyor olacak.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir