Gurme Haber

“Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” 2.Sezon 5.Bölüm “Manhattan New York’da Nerede Ne Yenir?” 2 Kısım ile Yayında!

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı Salih Seçkin Sevinç‘in hazırlayıp sunduğu Youtube yeme-içme videoları serisi “Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?2.Sezon 5. Bölümde geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Manhattan’dan devam ediyor.

Salih Seçkin Sevinç bir kez daha Manhattan’da gezerek “Nerede Ne Yenir?” in cevabını arıyor, en sevdiği mekanları ve onların öne çıkan lezzetlerini sizler için bu programda derlemeye devam ediyor.

Aşağıda videoyu izleyebilir, yeni çıkan yemek videolarımızdan haberdar olmanız için Harbi Yiyorum Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

İyi seyirler.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir