Gurme Haber

“Harbiyiyorum.com 5 Yaşında!” Partisini Coşkuyla ve Doyarak Kutladık!

Efendim… Bundan tam 2,5 ay önce kucukmartha Özüm’ümüzün ikinci Bozcaada turu esnasında bendeniz Salih Seçkin Sevinç, biraderim Çağatay Sevinç ve de eşim Bahar Sevinç Harbiyiyorum.com kaç yıl oldu falan diye konuşurken ben “5 yıl oldu” deyince “Vay arkadaş! O ne ya, ona bir parti yapalım artık!” dedikleri zaman “Hayır!” diyemedim. Haklılardı. Ortada yılların getirdiği bir emek ve o emeğin de taçlandırılması gereken bir parti fikri de zaten ancak Bozcaada‘daki gibi geniş zamanlarda akla gelebilirdi. Zira “Çirkindi dar vakitlerde bir sevgiyi söylemek.” Biradere dedim ki, “Bir parti yapacaksak, bari bu sizin ofiste olsun!”  O da bana “Dönünce bir sorayım abi.” dedi ve böylece olaylar gelişti.

Standart Tim’in efsane ofisi için Nihat beyden “OK” alınca dedim ki “Çok güzel bir parti için hazırlıklara başlıyoruz gençler! Eğlence kıyafetlerinizi giyin ve parti kılıçlarınızı kuşanın!” Bunun üzerine hep beraber kolları sıvadık ve sanırım ortaya herkesin hafızasında uzun yıllar kalacak bir parti organizasyonu gerçekleştirmeyi başardık.

Lafı çok fazla uzatmadan sizleri “Harbiyiyorum 5 Yaşında!” organizasyonumuzdan fotoğraflar ile başbaşa bırakıyorum. Ne demişler “Bir fotoğraf bin kelimeye bedel!“. Gecede neler yedik ve içtik diye merak edenler ve partiye iştirak edemeyenler için şöyle ufak bir özet geçeyim.

Ofisin en güzel yerini -yani barını- erken gelip kapatan Alcoholoco ekibinin elinden Jameson viski ile kokteyller ve turşu suyu shotlar, Barbare Şarapları ile kırmızı ve rose şaraplar, Efes‘in yeni çıkan özel serisi yeşil şişeli biralar, Mealbox’ın muhteşem cateringi ile içli köfteler, zeytinyağlı dolmalar, dürümler, tatlılar, Çin Büfe‘nin Beşiktaş’taki yeni şubesinden gelen sushiler, Y Döner’in et döner dürümleri, Erenköy Şerbet‘in farklılık yaratan inovatif şerbetleri, Dondurmacci‘nin dondurmaları, Cemilzade‘nin kaymaklı lokum ve badem ezmesi, Giano Chocolate‘ın el yapımı çikolataları, Beyazfırın‘ın yeni nesil pastaları, Pasta Sanatı’nın sürpriz doğumgünü kurabiyeleri, Kullanatmarket’in dertsiz ve tasasız  tabak, çatal ve kadehleri, Burn‘un enerji veren içecekleri…

…ve sevgili handeledim ve ttugce sizleri de gecenin yıldızları ilan ediyorum ;)

Davetimi kabul ederek “Harbiyiyorum 5 Yaşında!” partisine katılan herkese bir kez daha sonsuz teşekkür! Nice senelerde görüşmek üzere…

*Fotoğraf galerimizi aşağıda gezebilirsiniz… (80 fotoğraf)
*Partide çaldığımız müzikleri dinlemek için burayı tıklayın
*Parti videomuzu görmek için burayı tıklayın.
*Gecenin Instagram paylaşımları için burayı tıklayın.

Sol Baştan Say! @erenkoyserbet :)

Picture 79 of 80


Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

3 thoughts on ““Harbiyiyorum.com 5 Yaşında!” Partisini Coşkuyla ve Doyarak Kutladık!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir