Gurme HaberGURME NOTLARI

Harbiyiyorum Instagram Hesabı 500 Bin Takipçiye Ulaştı!

Harbiyiyorum Instagram Hesabı Yarım Milyon Yemek İzleyicisine Sesleniyor

2009 yılında Salih Seçkin Sevinç tarafından kurulan Harbiyiyorum.com’un Instagram hesabı, 2014 yılının ortalarına dair aktif olarak ele alınıp kullanılmaya başlanmıştı. O günden bu güne 4000’den fazla içerik paylaşan Harbiyiyorum Instagram hesabı Mayıs 2021 itibariyle 500 bin takipçiye ulaştı. Bugün haftalık milyonlarca etkileşime sahip, Türkiye’nin önde gelen yemek içerik üreticilerinden biri olan Harbiyiyorum Instagram hesabına bugüne kadar göstermiş olduğunuz destek ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Tıklayan, beğenen, yorum yazan elleriniz dert görmesin.

Bugüne kadar sadece oluşturduğu içerikler ile öne çıkan ve bu çizgisinden asla vazgeçmeyen Harbiyiyorum bu zamana kadar binlerce yemek içeriği ile Türkiye’nin en büyük bağımsız yemek medyası olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Şu anki istatistiklere göre takipçilerinin %21’i İstanbul’dan. Bunu %5 İzmir, %4,5 Ankara, %3 ile Bursa takip ediyor… %60 Erkek, %40 Kadın takipçi oranına sahip Harbiyiyorum Instagram hesabının en çok etkileşim aldığı gün Cumartesi ve en çok etkileşim aldığı saatler akşam saatleri ve gece yarısı…

Eğer henüz Harbiyiyorum’un Instagram hesabını takip etmiyorsanız, sizleri de anlık keşif ve paylaşımlarımız için Harbiyiyorum Instagram hesabına bekliyoruz. Bazen hızına biz bile yetişemiyoruz :)

Ne diyelim, bize Harbiyiyorum’dan ilham alarak yediği içtiği her şey için “Herkese afiyet olsun!” demek düşüyor sadece.

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir