Harbiyiyorum Instagram Hesabında En Çok İzlenen ve İştah Açan 7 Video

Harbiyiyorum’un Instagram hesabını takip etmiyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz! Katıldığımız basın ve özel davetlerden, internette farklı bulduğumuz içeriklerden, keşfettiğimiz mekanlardan ve onların lezzetlerinden oluşan güzel bir galerimiz var. Şu anda 50.000’i aşkın takipçimiz var ve bu sayı hızla artıyor.

Biliyorsunuz; Instagram artık 1 dakikalık videolar yüklemeye izin vermeye başladı. Internet kotalarımızın çabucak tükeneceği de aşikar. Ama bu daha uzun video prodüksiyonları yapacağımızı gösteriyor. Demek ki video içeriklerini ilerleyen günlerde daha çok göreceğiz.

Lafı fazla uzatmadan Harbiyiyorum’ın en iştah açıcı ve en çok izlenen yemek videoları ile sizi başbaşa bırakıyoruz. Birçoğu onbinlerce gösterim ve yüzlerce yorum aldı.

İyi seyirler… Harbiyiyorum’u Instagram’dan takip etmek için buradan lütfen!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir