Gurme Haber

Harbiyiyorum Instagram’da 40.000 Kişi!

Bizi de sayarsanız 40.001 :) Şaka bir yana an itibari ile 42.000 küsur takipçiye ulaştık sevgili dostlar. Instagram hiç şüphesiz sosyal medya fenomeni haline gelmiş bir mecra. Hatta öyle ki akıllı telefonlar sayesinde interneti yeni kullanan bir grup insanımız interneti doğrudan Instagram olarak biliyor. Hal böyle olunca Instagram hesabını web sayfası olarak bilenler bile var.

Biz de bu mecrada yaklaşık 2 yıldır aktif olarak paylaşımlarda bulunuyoruz. Yediğimiz, içtiğimiz, gezdiğimiz ve gördüğümüz yerlerden kareleri siz izleyicilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Harbiyiyorum.com sitemizde tattığımız lezzetleri uzun uzun anlatıyor, Instagram’da da o ana uygun içerikleri paylaşmaya ve Instagram ruhuna uygun yayınları yapmaya devam ediyoruz.

Neticede 40.000 kişi bir stadyum dolusu insan demek… Ürettiğimiz içeriğe değer verdiğiniz için teşekkür eder ve sizi de en kısa sürede aramıza bekleriz.

Sosyal medya paylaşımlarınızda #harbiyiyoruz ve #harbiyedik hashtaglerini kullanırsanız her hafta seçeceğimiz fotoğrafları kendi hesaplarımızda paylaşıyor olacağız.

Ayrıca Harbiyiyorum.com’un tüm sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz;

 

 

 

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir