Gurme HaberGURME NOTLARI

Harbiyiyorum Network Özel Eylül Ayı İndirimleri

Geçtiğimiz ay Harbiyiyorum Network işbirliği içerisinde bulunan işletmelerden izleyicilerimiz, takipçilerimiz için özel indirimler talep etmiştik.

Bu ay da siz değerli izleyicilerimiz, okurlarımız için aldığımız indirim kuponlarını aşağıda görebilirsiniz.

Mekana gittiğiniz zaman tek yapmanız gereken şey bu kuponları işletmeye göstermek, işletmenin Instagram hesabını takip etmek ve sihirli kelimeyi söylemek.

Sihirli kelime: Harbiyiyorum.

Bundan böyle her ay sizler için mekanlardan aldığımız indirimleri yine web sitemizde derleyip sosyal medya hesaplarımızda ve tüm mecralarımızda paylaşıyor olacağız.

Koyver Bodrum – Muğla

Koyver Bodrum 1 Eylül’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %5 indirim yapıyor!

Mantı Bahçeşehir – İstanbul

Mantı Bahçeşehir 1 Eylül’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Bluebells Bakery – Göztepe – İstanbul

Bluebells Bakery 1 Eylül’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Barış Midye – Didim – Aydın

Barış Midye 1 Eylül’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Osman Aga Serpme Köfte – Kozyatağı – İstanbul

Osman Aga Serpme Köfte 1 Eylül’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Çıpa Balık Yalıkavak – Bodrum – Muğla

Çıpa Balık Yalıkavak 1 Eylül’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Burgerdinho – Ankara

2 thoughts on “Harbiyiyorum Network Özel Eylül Ayı İndirimleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir