Diğer Listeler

Harbiyiyorum’dan Dev Sevgililer Günü Dosyası – 2018

Harbiyiyorum’dan Dev Sevgililer Günü Dosyası – 2018

Döndük dolaştık 14 Şubat Sevgililer Günü‘ne geldik. Öncelikle tüm evli çiftlere, nişanlılara, sevgililere veya ailesi tek sevdiceği olan herkese; romantik, mutlu, sağlıklı bir Sevgililer Günü diliyoruz. Platonik aşıkları da unutmayalım tabii. Umarım aşkınızın karşılığı vardır ya da karşılığı olan bir aşk yaşarsınız. Sevmek sevilmek herkesin hakkı!

Böyle özel bir günde biz de sizleri yalnız bırakmadık ve konaklamasından akşam yemeğine, kampanyalardan romantik sofralara kadar dev bir dosya hazırladık. Bakalım içinde neler var! :)

Öncelikle en büyük duyurumuzdan başlayalım. Harbi kampanya! Evet yanlış okumuyorsunuz, tam 200 çifte. Evet evet 14 Şubat 2018 Sevgililer Gününde tam tamına 400 kişiye tavuklu pilav hediye! Tek yapmanız gereken Harbiyiyorum ve Baruthane Pilavcısı Instagram hesaplarını takip etmek.

Intagram: @harbiyiyorum & @baruthanepilavcisi

Sevgililer Gününde Baruthane Pilavcısı’ndan 200 Çifte Bedava Tavuklu Pilav!

Sevgililer Günü İçin En Romantik Mekanlar

Bu özelde günde sevgilisiyle dışarıda romantik bir akşam yemeği yemek isteyenleri düşünerek harika bir liste hazırladık. Canlı müzikler, özel ikramlar, şaraplar… Bu listede aradığınız her şey mevcut.

Sevgililer Günü İçin En Romantik Mekanlar – İstanbul, 2018

Sevgililer Günü İçin En Romantik Oteller

Kaçamak yapmak isteyen tüm çiftlere özel; İstanbul’dan Kapadokya’ya, Bolu’dan Antalya’ya romantik bir akşam yemeği ve konaklama için harika bir listemiz var! Şömine karşısında şarabınızı yudumlayabilir, SPA ve masaj ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Sevgililer Günü için En Romantik Oteller – 2018

Sevgililer Günü İçin Romantik Akşam Yemeği Hazırlıyoruz

Bu özel akşamı evde geçirmek isteyenleri de düşündük tabii ki. Yapılması kolay ve zevkli bir akşam yemeği menüsü çıkarttık. Üstüne de en romantiğinden ahududu ile renklenmiş kalpli pastalar ekledik. Sonuçta emek verilen her şey, sıradan bir hediyeden daha değerlidir, değil mi?

Sevgililer Günü için Romantik Akşam Yemeği Hazırlıyoruz! – 2018

Kuponsa’yı Kullan, Sevgililer Gününde Sevdiğinle Baş Başa Romantik Bir Yemek Kazan

Yine bir Harbiyiyorum’dan harbi kampanya. Kuponsa uygulamasını yükleyip, en az 1 kupon kullanan ve sosyal medyada paylaşan 1 kişi, Bridge Restaurant’ta 2 kişilik romantik bir yemek  ve 2 adet 1 yıllık Gold paket üyeliği kazanacak!

Kuponsa’yı Kullan, Sevgililer Gününde Sevdiğinle Baş Başa Romantik Bir Yemek Kazan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir