Gurme Haber

Sevgililer Gününde Baruthane Pilavcısı’ndan 200 Çifte Bedava Tavuklu Pilav!

Sevgililer Gününde Baruthane Pilavcısı’ndan 200 Çifte Bedava Tavuklu Pilav!

Yok, yanlış duymadınız! Şişli’de Baruthane Caddesi üzerindeki Bıyıklı Nedim’in Baruthane Pilavcısı 2018 14 Şubat’ında (yani sevgililer günü) tam 200 çifte ücretsiz tavuklu pilav veriyor. (200 çift 400 kişi demek!) Maksat gönülleri hoş etmek. Sevgililer gününe katkıda bulanmak. İşte biz buna Harbi kampanya diyoruz!

Sosyal medya hesaplarımızda duyurusunu yaptığımız bu etkinliği sitemizden de duyuralım istedik. Sevgilinizle sevgililer gününde şehrin en iyi tavuk pilavcısında bedava tavuklu pilav yemek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit: Harbiyiyorum Instagram hesabını ve Baruthane Pilavcısı Instagram hesabını takip etmek. Baruthane Pilavcısı’na geldiğinizde garsona ya da görevliye bunu gösterin yeter.

14 Şubat günü gece gündüz dilediğiniz zaman gidip sevgililer günü pilavınızı yiyebilirsiniz. Baruthane Pilavcısı 24 saat açık. Eğer bir aksilik olmazsa o gün biz de belirli saatler aralığında orada olacağız. (Hangi saatler arasında orada olacağımızı Instagram hesabımızda duyuruz.) Gelin tanışalım. Tavuklu pilavın keyfine birlikte varalım.

Biz ne demiştik?

“Her şey seven sevdiğine sevdiğini söylesin diye!”

Bıyıklı Nedim ne demişti?

“Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın!”

Sevgililer gününüz kutlu olsun, şimdiden afiyet olsun.
Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “Sevgililer Gününde Baruthane Pilavcısı’ndan 200 Çifte Bedava Tavuklu Pilav!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir