Gurme Haber

Kuponsa’yı Kullan, Sevgililer Gününde Sevdiğinle Baş Başa Romantik Bir Yemek Kazan

Kuponsa’yı Kullan, Sevgililer Gününde Sevdiğinle Baş Başa Romantik Bir Yemek Kazan

Anlaşmalı olduğu işletmelerde, “Otel”, “Restoran ve Kafe”, “Spa ve Güzellik”, “Aktivite ve Eğlence” kategorilerinde, 1 Alana 1 Hediye teklifleri sunan mobil uygulama Kuponsa, Sevgililer Günü için özel bir kampanya düzenledi. Kuponsa uygulamasını yükleyip, en az 1 kupon kullanan ve sosyal medyada paylaşan 1 kişi, Bridge Restaurant’ta 2 kişilik romantik bir yemek  ve 2 adet 1 yıllık Gold paket üyeliği kazanacak!

1-12 Şubat tarihlerinde Kuponsa uygulamasını indiren ücretsiz deneme süresinde en az 1 kuponunu kullanan ve kupon kullandığı mekanda çekilmiş fotoğrafını Instagram’da #azharcacokyasa, #kuponsa ve #kuponsaylasevgililergünü hashtagleriyle paylaşan 1 kişi, Nakkaştepe’deki Bridge Restaurant’ta, 2 kişilik romantik bir yemek kazanacak. Üstelik, 2 adet 1 yıllık Gold paket üyeliğinin de sahibi olacak.

1 Alana 1 Hediye” modeliyle çalışan Kuponsa, App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilip, deneme süresi hemen başlatılabiliyor. Kullanıcılar, 14 günlük ücretsiz deneme süresinde, Restoran ve Kafe kategorisinde geçerli 2 kupon kullanma hakkına sahip oluyor. Deneme süresinin bitiminde ise Gold veya Silver paketlerden birini satın alarak üyeliklerini devam ettirebiliyorlar. Hem paketlerini satın almış Kuponsa kullanıcıları, hem de deneme süresini değerlendiren yeni üyeler, Kuponsa’nın Sevgililer Günü kampanyasına başvurabilecekler. 

Şanslı Kuponsa kullanıcısı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü, Boğaz manzaralı Bridge Restaurant’ın romantik ortamında sevgilisiyle kutlayacak. 

Şimdiden bol şans!

Kuponsa Hakkında

Kuponsa; “Otel”, “Restoran ve Kafe”, “Spa ve Güzellik”, “Aktivite ve Eğlence” kategorilerinde iş birliği yaptığı işletmelerden aldığınız bir ürün veya hizmetin yanında, ikincisini ücretsiz almanızı sağlayan yepyeni bir mobil uygulamadır. İngiliz ve Türk ortaklığı ile kurulan Kuponsa, sayısı sürekli artan 250 üye işyeriyle ve 1000’in üzerindeki kupon sayısı ile kullanıcılarına yeni yerler keşfetmelerinde rehberlik ediyor. Uygulamayla, bulunduğunuz lokasyona en yakın üye işletmeleri görebiliyor, yeni mekanları, yeni deneyimleri ve yeni tatları, tasarruf ederek keşfetmenin ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Mobil cihazlar için uygulama download linki:

http://download.kuponsa.com/en/index.html