Gurme Gezi No.2: Harbiyiyorum’la Fatih Gurme Turu | 23.01.2016

Harbiyiyorum’la Fatih Lezzet Turuna Hoş Geldiniz!

2009’dan bu yana yeme-içme üzerine yazılar yazan ve özellikle Türk yemek kültürünün gelecek nesillere mirası konusunda çalışan Harbiyiyorum, aynı zamanda yemek yazarı olan kurucusu Salih Seçkin Sevinç ile sizi Fatih’in arka sokak lezzetlerine davet ediyor.

Toplam 7 Restoranda, Onlarca Lezzet Tadacağız

Evet yanlış duymadınız. Harbi Yiyorum’un en iyiler listesinde bulunan 7 ayrı lezzet noktasında yemekler yiyecek ve Fatih’in arka sokak yemek kültürünü bizzat yaşayacaksınız.

Etkinlik Bedeli: 200 TL

Bilet Satın Almak İçin: http://www.eventbrite.com/e/harbiyiyorumcom-ile-fatih-gurme-turu-tickets-20453144907?aff=harbiyiyorumcom

Gurme Yürüyüş Hakkında;

  • Tüm yemek ücretleri dahildir.
  • Yerimiz 14 kişi ile sınırldır.
  • Fatih tarihi bir semt. Fotoğraf makineleriniz yanınızda olsun.
  • Çok aç gelin!

Hazır mısınız?

*Detaylı bilgi almak ve daha sonra düzenlenecek gurme yürüyüşlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bize [email protected] dan ulaşabilirsiniz.

*Etkinlik biletlerini aşağıdan satın alabilirsiniz.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

One thought on “Gurme Gezi No.2: Harbiyiyorum’la Fatih Gurme Turu | 23.01.2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir