Harbiyiyorum’un En İyi Fotoğrafları Artık Canvas Baskı Tablo!

2017 yılını Harbiyiyorum ailesi olarak yeniden değerlendirirken, bu kez Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek Harbiyiyorum Instagram hesabımızda en çok görüntüleme alan yurdun dört bir köşesinde çektiğimiz fotoğrafları Türkiye’nin lider tuvale baskı tablo üreticisi Canvastar.com‘da görücüye çıkardık. Amacımız halkın beğenisi ile birlikte en iyi ve en iştah açıcı fotoğrafların kalıcı olarak restoran veya mekanlarınızın duvarlarını süslemesi. Güzel olan ve takdir edilenin kalıcı olması. Toplumsal hafızada biraz daha yer edinmesi.

Yeni yıl yaklaşırken yaptığımız bu seçkiyi sizlerin de beğenisine büyük bir gururla sunarız.

Canvastar Tuvale Baskı Harbiyiyorum En İyi Yemek Tabloları

Şu anda Canvastar.com‘da “Harbiyiyorum En İyi Yemek Fotoğrafları Koleksiyonu” ismi altında açılan kategori ilerleyen günlerde yeni fotoğraflarla genişliyor olacak. (Canvastar editörleri çalışmalarına devam ediyor.)

Dediğimiz gibi 2017’de en çok görüntülenen yemek fotoğraflarını tuvale baskı tablo olarak Canvastar.com üzerinden istediğiniz ebatta satın alabilirsiniz. Canvastar.com’dan satın alacağınız tüm tablolar şaseli ve duvarınıza asmaya hazır halde kapınıza kadar teslim ediliyor 👍🏼

Harbiyiyorum seçkisi canvas baskı tabloları incelemek ve satın almak için tıklayın!
Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir