Gurme Haber

Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan! Harbiyiyorum Ramazan Dosyası, İftar Sahur 2015

Bir Ramazan daha geldi. Hoşgeldi! 2015 yılında Ramazan ayına ulaşmanın hem keyifli, hem de ulvi bilinci içerisinde kendi yayın yaptığımız yeme-içme ekseninde sizler için yaklaşık 1 aydır Ramazan 2015 dosyası oluşturuyoruz. Sürekli güncellediğimiz dosyalarımıza aşağıdaki bağlantı adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sizin de restoranınız iftar menüsü sunuyorsa ve aşağıdaki listelerde yer almıyorsa, iftar menüsü fiyatı, içeriği hakkında bilgi ve mekan iletişim bilgilerinizi [email protected] a mail olarak gönderebilirsiniz. Editörlerimiz listelere ekleyecektir…

Herkese mutlu, sağlıklı ve huşu içinde bir Ramazan dileriz…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir