Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan! Harbiyiyorum Ramazan Dosyası, İftar Sahur 2015

Bir Ramazan daha geldi. Hoşgeldi! 2015 yılında Ramazan ayına ulaşmanın hem keyifli, hem de ulvi bilinci içerisinde kendi yayın yaptığımız yeme-içme ekseninde sizler için yaklaşık 1 aydır Ramazan 2015 dosyası oluşturuyoruz. Sürekli güncellediğimiz dosyalarımıza aşağıdaki bağlantı adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sizin de restoranınız iftar menüsü sunuyorsa ve aşağıdaki listelerde yer almıyorsa, iftar menüsü fiyatı, içeriği hakkında bilgi ve mekan iletişim bilgilerinizi [email protected] a mail olarak gönderebilirsiniz. Editörlerimiz listelere ekleyecektir…

Herkese mutlu, sağlıklı ve huşu içinde bir Ramazan dileriz…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir