Instagram Canlı Yayın Bölüm 1: Serdar Kemahlı ile Bodrum Mandalinası, Sorbe ve Dondurma Üzerine

Serez Dondurmacısı sahibi sayın Serdar Kemahlı ile mevsiminde Bodrum’a mandalina bahçelerinden Bodrum mandalinası toplamaya gittik. Niye?

Çünkü Serdar bey bu yıl toplayacağı 10 ton mandalinadan yıl boyunca Serez Dondurmacısı şubelerinen satacağı sorbeler yapacak ondan. Durum böyleyken ve kendisini de yakalamışken; Sorbe, Dondurma ve Bodrum Mandalinası üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik ve bunu Instagram hesabımızda canlı olarak yayınladık. Bu keyifli ve bilgi dolu sohbetler uçup gitmesin diye Youtube kanalımıza da yüklüyoruz ki istifade etmek isteyene şifa olsun, faydasını görsün.

Buyrunuz videoyu sitemizde de gömdük ki her mecradan faydalansınlar. Birçok bilgi verici dolu dolu yayın için Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir