Instagurme

Instagram’dan Sizin İçin Seçtik: En Güzel 7 Kumpir Fotoğrafı

Kumpir, özel fırınında pişen patatesin içi yarılarak tereyağı, kaşar peyniri ve birçok malzemeleyle (salam, sosis, kısır, zeytin, turşu, mısır, ketçap, mayonez gibi) birleşiminden ortaya çıkan yeme de yanında yat cinsinden lezziz yiyeceğimizdir. İstanbul’da Ortaköy ile bütünleşmiştir. Öyle ki bazıları için Ortaköy denince akla oradaki enfes manzaradan ziyade kumpir gelir. Boğazına düşkün olmak boğaz manzarasını fark etmeMEktir bazı durumlarda çünkü.

Anlatmakla bitmeyen bir lezzet aslında kumpir. Düşününce bir kumpircide yaklaşık olarak 20 çeşit malzeme vardır. Bu 20 çeşitle birçok farklı kumpir kombinasyonu yapılabilir.

Birbirinden güzel birçok kumpir fotoğrafına ulaşma ihtimalimiz, çeşit çeşit kumpir yeme ihtimalimizden çok daha yüksek. Üstelik kilo da aldırmaz. Hem sosyal medya da bunun için var zaten değil mi ama?

Bu biraz iştah artırıcı bir eylem olabilir önceden belirtmekte fayda var. İşte bu hafta sizler için seçtiğimiz Instagram’ın en güzel kumpir fotoğraflarını bir araya getirdik.

Kumpir Nedir?” yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ankara’da kumpir yiyebileceğiniz yerlere ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir