En İyilerİstanbulLimonata

İstanbul’da Limonata İçebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2014

Yaz geldi, üstümüze serinlik atın” serimize devam ediyoruz. Gönül isterdi ki “Limonatacı Abdullah Efendi” gibi bir markamız olsa da onu yazsak ama maalesef öyle biri yok. Semt pazarlarında “Buz Gibi Limonata İçeeeeeenn?” diye bağıran ve haçlıklarını çıkaran çocuklar da kalmadı. Eh, biz de bunun üzerine şehrin “En iyi 7 limonata İçilecek Mekanı“nı sizler için derledik. (Limonata derken gerçek limonatadan bahsediyoruz. Genç limonatası değil)

***Tam listeyi görmek için resimlerin üzerine tıklayın!

1. Limonlu Bahçelimonata-limonlu-bahce

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

3 thoughts on “İstanbul’da Limonata İçebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2014

 • merve

  sadece içindeki elmalar için benim favorim olmaya aday:)

  Yanıtla
  • merve

   house cafe’ninkinden bahsetmek istemiştim :)

   Yanıtla
  • Böyle yeşil renge çalan limonata olmadığı sürece sorun yok. Yani rengi sarı kalsın o limonatadır. Ama çilekli, naneli falan bunlar “Ergen Limonatası” :)

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir