İstanbul’un İlk Söğüş Kellecisi: Muammer Usta -Video-

Yiyecek sektöründe özellikle hayatını işine adamış ustalara saygı duyduğumuzu biliyorsunuz. Bir insan çocukluğundan beri tek tabanca aynı işi yapıp da ailesini geçindiriyorsa o insanlara saygımız iki kat artıyor. Harbiyiyorum.com’da bu güne kadar benzer birçok ustayı yazdık. Onların elinden çıkan lezzetlere yer verdik. Muammer Usta’da bunlardan biri. Aslında geç kaldık, biliyoruz ve kendisinden özür diliyoruz. Kendisine de söyledik. “Olsun” dedi.  “Geç olsun, güç olmasın.” Ne güzel söz! Bütün bilgimiz ve tecrübemizle kendisi için elimizden geleni ardımıza koymayacağımız için, ilk olarak arşiv değerindeki bu minik tanıtım videosu ile Muammer Usta dosyamıza başlayalım dedik.

Yarın da klasik duyguların tosardığı yazımız yayına giriyor olacak. Youtube’daki Harbiyiyorum.com kanalımıza üye olmayı unutmayın… Çok güzel videolar geliyor. Sevgiler…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

One thought on “İstanbul’un İlk Söğüş Kellecisi: Muammer Usta -Video-

  • 21 Kasım 2015 tarihinde, saat 19:23
    Permalink

    Muammer Usta hakikaten kaybolmaya yüz tutan tatlı dilli güler yüzlü esnaf tipinin temsilcisi güzel bir abimizdir.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir