İstanbulKelle PaçaVideo

İstanbul’un İlk Söğüş Kellecisi: Muammer Usta -Video-

Yiyecek sektöründe özellikle hayatını işine adamış ustalara saygı duyduğumuzu biliyorsunuz. Bir insan çocukluğundan beri tek tabanca aynı işi yapıp da ailesini geçindiriyorsa o insanlara saygımız iki kat artıyor. Harbiyiyorum.com’da bu güne kadar benzer birçok ustayı yazdık. Onların elinden çıkan lezzetlere yer verdik. Muammer Usta’da bunlardan biri. Aslında geç kaldık, biliyoruz ve kendisinden özür diliyoruz. Kendisine de söyledik. “Olsun” dedi.  “Geç olsun, güç olmasın.” Ne güzel söz! Bütün bilgimiz ve tecrübemizle kendisi için elimizden geleni ardımıza koymayacağımız için, ilk olarak arşiv değerindeki bu minik tanıtım videosu ile Muammer Usta dosyamıza başlayalım dedik.

Yarın da klasik duyguların tosardığı yazımız yayına giriyor olacak. Youtube’daki Harbiyiyorum.com kanalımıza üye olmayı unutmayın… Çok güzel videolar geliyor. Sevgiler…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “İstanbul’un İlk Söğüş Kellecisi: Muammer Usta -Video-

  • Nuri Akpınar

    Muammer Usta hakikaten kaybolmaya yüz tutan tatlı dilli güler yüzlü esnaf tipinin temsilcisi güzel bir abimizdir.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir